Pro Plan Cat Renal Plus Sterilised losos 3 kg

Kód: 300484
37,99 €
Skladom

Vedeli ste, že po kastrácii je nutné zmeniť mačke stravovacie návyky? Kastrované mačky môžu mať menšiu energetickú spotrebu a zároveň intenzívnejší pocit hladu, a ľahko tak priberú na váhe. Zmenou jedálnička tomu môžete predísť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pro Plan Cat Renal Plus Sterilised losos 3 kg

Vedeli ste, že po kastrácii je nutné zmeniť mačke stravovacie návyky? Kastrované mačky môžu mať menšiu energetickú spotrebu a zároveň intenzívnejší pocit hladu, a ľahko tak priberú na váhe. Zmenou jedálnička tomu môžete predísť.

PURINA® PRO PLAN® RENAL PLUS* je krmivo vyvinuté odborníkmi, ktoré už za šesť týždňov dokáže ovplyvniť oxidačné parametre, a tým podporuje zdravú funkciu obličiek.** Obsahuje vysoko kvalitné morčacie kúsky, vitamín E, C, beta-karotény a omega-3 mastné kyseliny s dlhým reťazcom a arginín, ktoré í prispievajú k správnemu fungovaniu obličiek. Krmivo PURINA® PRO PLAN® Sterilised RENAL PLUS pomáha kastrovaným mačkám udržať ideálnu hmotnosť, predchádza problémom s močovými cestami a chráni zuby pred tvorbou povlaku a zubného kameňa.

Vyskúšajte krmivá z radu STERILISED a podporte zdravý a spokojný život vašej mačky. Pokiaľ jej chcete dopriať zmenu, zvoľte krmivo PURINA® PRE PLAN® RENAL PLUS s kúskami lososa alebo králika alebo granule PURINA® PRO PLAN® pre kastrované mačky so špeciálnymi receptúrami (RENAL PLUS, VITAL FUNCTIONS, DELICATE DIGESTION). Nezabudnite ani na naše vrecká a paštéty pre mačky.

Akonáhle bude vašej mačke sedem rokov, prejdite na rad krmív Senior Sterilised. Rad nutrične vyvážených výrobkov PURINA® PRO PLAN® udržuje vašu mačku v špičkovej kondícii po celý život.

*Krmivo je určené pre zdravé mačky. Ak vaša mačka potrebuje špeciálnu starostlivosť o obličky, poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom. **Interný výskum spoločnosti Purina, 2006. Vplyv zmesi živín na správnu funkciu obličiek, výskum vykonaný u 40 mačiek po dobu 3 mesiacov.

  • Podporuje zdravú funkciu obličiek* (*tento produkt je určený pre zdravé mačky. Ak vaša mačka potrebuje špeciálnu starostlivosť o obličky, poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom)
  • Vedecky vyvinuté krmivo, ktoré už za šesť týždňov dokáže ovplyvniť oxidačné parametre, a tým podporuje zdravú funkciu obličiek** (**Interný výskum Purina, 2006, Vplyv zmesi živín na zdravotné parametre obličiek, vzorka 40 mačiek, trvanie 3 mesiace).
  • Krmivo bolo cielene navrhnuté pre kastrované mačky.
  • Pomáha im udržovať zdravé močové cesty a ideálnu telesnú hmotnosť.
  • Chráni zuby pred tvorbou zubného povlaku a kameňa.
  • Hlavnou zložkou sú kúsky morky.
  • Zloženie vychádza z aktuálnych vedeckých poznatkov. Neobsahuje žiadne farbivá ani ochucovadlá

Veľkosť balenia: 400 g

Zloženie: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (losos 20 %, vrátane hlavy, skeletu, mäsa), sušené hydinové bielkoviny, ryža, múčka z kukuričnej bielkoviny, kukurice, pšeničný lepok, pšeničné mlynské kúsky, sušená rastlinná vláknina, sušené vajcia, minerálne látky, rybí tuk, živočíšne tuky, dochucovacie mäsové výťažky, kvasnice.

Analytické zložky: hrubý proteín: 41,0 %, hrubý tuk: 12,0 %, obsah anorganických látok: 7,5 %, hrubá vláknina: 4,0 %.

Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky: m. j. /kg: vit A: 32 000; vit D3: 1 000; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 120); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,9); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 13); síran manganatý monohydrát: (Mn: 45); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 110); seleničitan sodný: (So: 0,13). Antioxidanty.

m.j. = medzinárodná jednotka

Kŕmny návod:

Hmotnosť mačky Iba granuly Granuly + mokré krmivo (85 g)
2 kg 25 g 5 g + mokré krmivo*
3 kg 40 g 20 g + mokré krmivo*
4 kg 55 g 30 g + mokré krmivo*
5 kg 65 g 45 g + mokré krmivo*
6 kg 80 g 60 g + mokré krmivo*

 

Kŕmne dávky pre udržanie ideálnej telesnej kondície sa môžu líšiť v závislosti na veku, úrovni aktivity a klimatických podmienkach. Kontrolujte telesnú hmotnosť vašej mačky a kŕmnu dávku prispôsobte jej aktuálnej telesnej hmotnosti. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii. Odporúčame pravidelné návštevy vášho veterinárneho lekára.

Tieto pokyny sú iba orientačné. Individuálne požiadavky mačky sa môžu líšiť napríklad podľa veku, telesného stavu a úrovne aktivity.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 3.07 kg
Druh mäsa: rybie
Kvalita: superprémiové
Určenie: kastrácia
Vek mačky: dospelá
Veľkosť balenia: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: