Pro Plan Cat Renal Plus Sterilised morka 1,5 kg

Kód: 343762
15,99 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
Chuť kŕmenia je pre mačku veľmi dôležitá, a kastrované alebo sterilizované mačky bývajú neskonale vyberavé. Kompletné suché superpremiové krmivo s morčacím mäsom je vhodné pre všetky druhy dospelých kastrovaných mačiek, to je Pro Plan Cat Renal Plus Sterilised morka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pro Plan Cat Renal Plus Sterilised morka 1,5 kg

Vedeli ste, že po kastrácii je nutné zmeniť mačke stravovacie návyky? Kastrované mačky môžu mať menšiu energetickú spotrebu a zároveň intenzívnejší pocit hladu, a ľahko tak priberú na váhe. Zmenou jedálnička tomu môžete predísť.
 

Vyskúšajte krmivá z radu STERILISED a podporte zdravý a spokojný život vašej mačky. Pokiaľ jej chcete dopriať zmenu, zvoľte krmivo PURINA® PRO PLAN® RENAL PLUS s kúskami lososa alebo králika alebo granule PURINA® PRO PLAN® pre kastrované mačky so špeciálnymi receptúrami (RENAL PLUS, VITAL FUNCTIONS, DELICATE DIGESTION). Nezabudnite ani na naše vrecká a paštéty pre mačky.

Akonáhle bude vašej mačke sedem rokov, prejdite na rad krmív Senior Sterilised. Rad nutrične vyvážených výrobkov PURINA® PRE PLAN® udržuje vašu mačku v špičkovej kondícii po celý život.

*Krmivo je určené pre zdravé mačky. Ak vaša mačka potrebuje špeciálnu starostlivosť o obličky, poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom. **Interný výskum spoločnosti Purina, 2006. Vplyv zmesi živín na správnu funkciu obličiek, výskum vykonaný u 40 mačiek po dobu 3 mesiacov.

  • Podporuje zdravú funkciu obličiek* (*tento produkt je určený pre zdravé mačky. Ak vaša mačka potrebuje špeciálnu starostlivosť o obličky, poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom)
  • Vedecky vyvinuté krmivo, ktoré už za šesť týždňov dokáže ovplyvniť oxidačné parametre, a tým podporuje zdravú funkciu obličiek** (**Interný výskum Purina, 2006, Vplyv zmesi živín na zdravotné parametre obličiek, vzorka 40 mačiek, trvanie 3 mesiace).
  • Krmivo bolo cielene navrhnuté pre kastrované mačky.
  • Pomáha im udržovať zdravé močové cesty a ideálnu telesnú hmotnosť.
  • Chráni zuby pred tvorbou zubného povlaku a kameňa.
  • Hlavnou zložkou sú kúsky morky.
  • Zloženie vychádza z aktuálnych vedeckých poznatkov. Neobsahuje žiadne farbivá ani ochucovadlá

Veľkosť balenia: 1,5 kg

Zloženie: Kurča a výrobky živočíšneho pôvodu (kurča 19 %, vrátane chrbta a hrude), sušené hydinové bielkoviny, ryža, múčka z kukuričnej bielkoviny, pšeničný lepok, pšenica, pšeničné mlynské kúsky, králik (4 %) (vrátane kukurica, sušené vajcia, minerálne látky, rybí tuk, živočíšne tuky, dochucovacie mäsové výťažky, kvasnice.

Analytické zložky: hrubý proteín: 41,0 %, hrubý tuk: 12,0 %, obsah anorganických látok: 7,5 %, hrubá vláknina: 4,0 %.

Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky: m. j. /kg: vit A: 32 000; vit D3: 1 000; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 120); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,9); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 13); síran manganatý monohydrát: (Mn: 45); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 110); seleničitan sodný: (So: 0,13). Antioxidanty.

m.j. = medzinárodná jednotka

Kŕmny návod:

Hmotnosť mačky Iba granuly Granuly + mokré krmivo (85 g)
2 kg 25 g 5 g + mokré krmivo*
3 kg 40 g 20 g + mokré krmivo*
4 kg 55 g 30 g + mokré krmivo*
5 kg 65 g 45 g + mokré krmivo*
6 kg 80 g 60 g + mokré krmivo*

 

Kŕmne dávky pre udržanie ideálnej telesnej kondície sa môžu líšiť v závislosti na veku, úrovni aktivity a klimatických podmienkach. Kontrolujte telesnú hmotnosť vašej mačky a kŕmnu dávku prispôsobte jej aktuálnej telesnej hmotnosti. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii. Odporúčame pravidelné návštevy vášho veterinárneho lekára.

Tieto pokyny sú iba orientačné. Individuálne požiadavky mačky sa môžu líšiť napríklad podľa veku, telesného stavu a úrovne aktivity.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 1.54 kg
Druh mäsa: morčacie
Kvalita: superprémiové
Určenie: kastrácia
Vek mačky: dospelá
Veľkosť balenia: 10,5 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: