Pro Plan Cat Light Adult morka 3 kg

Kód: 217324
37,99 €
Skladom

Dospelým mačkám, ktoré majú menej pohybu alebo sklony k nadváhe, pomôže krmivo k optimálnej hmotnosti. Chutná receptúra s chuťou a vôňou morky obsahuje až o 40% menej tuku a všetky esenciálne živiny spolu s diétnou vlákninou. To je Pro Plan Cat Light Adult morka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pro Plan Cat Light Adult morka 3 kg

Keď vaša mačka priberá, zvyšuje sa záťaž jej kĺbov. Pomocou správnej výživy jej ale môžete pomôcť vrátiť sa do ideálnej kondície.

Granule pre mačky PURINA® PRO PLAN® LIGHT obsahujú morčacie kúsky. Krmivo je špeciálne vyvinuté pre mačky s nadváhou alebo menej aktívnych miláčikov. Vďaka vysokému obsahu bielkovín a o 30% nižšiemu obsahu tuku* pomáhajú granule mačke schudnúť a zároveň si zachovať svalovú hmotu. Krmivo PURINA® PRO PLAN® LIGHT tiež obsahuje arginín, antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny, ktoré prispievajú k správnej funkcii obličiek. Obohatené je o vitamín A, kyselinu linolovú a zinok, a podporuje tak zdravú kožu a lesklú srsť.

Vyskúšajte krmivá z radu LIGHT a podporte zdravý a spokojný život vašej mačky.

Akonáhle bude vašej mačke sedem rokov, prejdite na rad krmív Senior. Nutrične vyvážené produkty PURINA® PRE PLAN® pomáhajú udržiavať vašu mačku v špičkovej kondícii v každej fáze jej života.

*v porovnaní s ostatnými produktmi PURINA® PRE PLAN® Adult 1+

  • Napomáha zdravému chudnutiu
  • Zloženie s vysokým obsahom bielkovín a o 30% nižším obsahom tuku* pomáha udržovať svalovú hmotu a podporuje úbytok tuku (*v porovnaní s ostatnými produktmi PURINA® PRE PLAN® Adult 1+).
  • Obsahuje výživu potrebnú pre zdravé kosti a kĺby.
  • Arginín, antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny posilňujú správnu funkciu obličiek.
  • Vyvinuté pre dospelé mačky s nadváhou a mačky so sklonom k priberaniu.
  • Hlavnou zložkou sú morčacie kúsky.
  • Zloženie vychádza z aktuálnych vedeckých poznatkov.
  • Neobsahuje žiadne farbivá ani ochucovadlá.

Veľkosť balenia: 3 kg

Zloženie: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (morka (16 %, vrátane chrbta a hrude), ryža, sušené hydinové bielkoviny, pšenica, sójová múka, múčka z kukuričnej bielkoviny, pšeničný lepok, sušená repná dužina, rúčka , sušená rastlinná vláknina, dochucovacie mäsové výťažky, kvasnice, sušené vajcia.

Analytické zložky: hrubý proteín: 38,0 %, hrubý tuk: 10,0 %, obsah anorganických látok: 7,5 %, hrubá vláknina: 3,5 %, arginín: 2,3 %, omega-3 mastné kyseliny: 0 ,4 %, kyselina linolová: 1,7 %.

Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky v 1 kg: vit A: 30 000; vit D3: 950; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 120); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,8); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 12); síran manganatý monohydrát: (Mn: 44); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 110); seleničitan sodný: (So: 0,13). Antioxidanty.

m.j.= medzinárodná jednotka

Technologické doplnkové látky: Beta-karotén, zmes tokoferolov bohatá na extrakty prírodného pôvodu, kyselina ortofosforečná.

Kŕmny návod: 

Hmotnosť mačky Iba granuly Granuly + mokré krmivo (85 g)
2 kg 20 g 5 g + mokré krmivo*
3 kg 35 g 15 g + mokré krmivo*
4 kg 45 g 25 g + mokré krmivo*
5 kg 65 g 35 g + mokré krmivo*
6 kg 80 g 45 g + mokré krmivo*

Kŕmne dávky pre udržanie ideálnej telesnej kondície sa môžu líšiť v závislosti na veku, úrovni aktivity a klimatických podmienkach. Kontrolujte telesnú hmotnosť vašej mačky a kŕmnu dávku prispôsobte jej aktuálnej telesnej hmotnosti. Znižovanie hmotnosti u mačky je potrebné vykonávať postupne. Hmotnosť a telesnú kondíciu vašej mačky opäť skontrolujte po niekoľkých týždňoch. Program redukcie hmotnosti obéznych mačiek vykonávajte pod dohľadom veterinárneho lekára. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii. Odporúčame pravidelné návštevy vášho veterinárneho lekára. Tieto pokyny sú iba orientačné. Individuálne požiadavky mačky sa môžu líšiť napríklad podľa veku, telesného stavu a úrovne aktivity.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 3.07 kg
Druh mäsa: morčacie
Kvalita: superprémiové
Určenie: nadváha
Vek mačky: dospelá
Veľkosť balenia: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: