Pro Plan Cat Light Adult morka 10 kg

Kód: 330526
Doprava zdarma
61,99 €
Skladom

Dospelým mačkám, ktoré majú menej pohybu alebo sklony k nadváhe, pomôže krmivo k optimálnej hmotnosti. Chutná receptúra s chuťou a vôňou morky obsahuje až o 40% menej tuku a všetky esenciálne živiny spolu s diétnou vlákninou. To je Pro Plan Cat Light Adult morka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pro Plan Cat Light Adult morka 10 kg

Keď vaša mačka priberá, zvyšuje sa záťaž jej kĺbov. Pomocou správnej výživy jej ale môžete pomôcť vrátiť sa do ideálnej kondície.

Granule pre mačky PURINA® PRO PLAN® LIGHT obsahujú morčacie kúsky. Krmivo je špeciálne vyvinuté pre mačky s nadváhou alebo menej aktívnych miláčikov. Vďaka vysokému obsahu bielkovín a o 30% nižšiemu obsahu tuku* pomáhajú granule mačke schudnúť a zároveň si zachovať svalovú hmotu. Krmivo PURINA® PRO PLAN® LIGHT tiež obsahuje arginín, antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny, ktoré prispievajú k správnej funkcii obličiek. Obohatené je o vitamín A, kyselinu linolovú a zinok, a podporuje tak zdravú kožu a lesklú srsť.

Vyskúšajte krmivá z radu LIGHT a podporte zdravý a spokojný život vašej mačky.

Akonáhle bude vašej mačke sedem rokov, prejdite na rad krmív Senior. Nutrične vyvážené produkty PURINA® PRE PLAN® pomáhajú udržiavať vašu mačku v špičkovej kondícii v každej fáze jej života.

*v porovnaní s ostatnými produktmi PURINA® PRE PLAN® Adult 1+

  • Napomáha zdravému chudnutiu
  • Zloženie s vysokým obsahom bielkovín a o 30% nižším obsahom tuku* pomáha udržovať svalovú hmotu a podporuje úbytok tuku (*v porovnaní s ostatnými produktmi PURINA® PRE PLAN® Adult 1+).
  • Obsahuje výživu potrebnú pre zdravé kosti a kĺby.
  • Arginín, antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny posilňujú správnu funkciu obličiek.
  • Vyvinuté pre dospelé mačky s nadváhou a mačky so sklonom k priberaniu.
  • Hlavnou zložkou sú morčacie kúsky.
  • Zloženie vychádza z aktuálnych vedeckých poznatkov.
  • Neobsahuje žiadne farbivá ani ochucovadlá.

Veľkosť balenia: 10 kg

Zloženie: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (morka (16 %, vrátane chrbta a hrude), ryža, sušené hydinové bielkoviny, pšenica, sójová múka, múčka z kukuričnej bielkoviny, pšeničný lepok, sušená repná dužina, rúčka , sušená rastlinná vláknina, dochucovacie mäsové výťažky, kvasnice, sušené vajcia.

Analytické zložky: hrubý proteín: 38,0 %, hrubý tuk: 10,0 %, obsah anorganických látok: 7,5 %, hrubá vláknina: 3,5 %, arginín: 2,3 %, omega-3 mastné kyseliny: 0 ,4 %, kyselina linolová: 1,7 %.

Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky v 1 kg: vit A: 30 000; vit D3: 950; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 120); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,8); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 12); síran manganatý monohydrát: (Mn: 44); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 110); seleničitan sodný: (So: 0,13). Antioxidanty.

m.j.= medzinárodná jednotka

Technologické doplnkové látky: Beta-karotén, zmes tokoferolov bohatá na extrakty prírodného pôvodu, kyselina ortofosforečná.

Kŕmny návod: 

Hmotnosť mačky Iba granuly Granuly + mokré krmivo (85 g)
2 kg 20 g 5 g + mokré krmivo*
3 kg 35 g 15 g + mokré krmivo*
4 kg 45 g 25 g + mokré krmivo*
5 kg 65 g 35 g + mokré krmivo*
6 kg 80 g 45 g + mokré krmivo*

Kŕmne dávky pre udržanie ideálnej telesnej kondície sa môžu líšiť v závislosti na veku, úrovni aktivity a klimatických podmienkach. Kontrolujte telesnú hmotnosť vašej mačky a kŕmnu dávku prispôsobte jej aktuálnej telesnej hmotnosti. Znižovanie hmotnosti u mačky je potrebné vykonávať postupne. Hmotnosť a telesnú kondíciu vašej mačky opäť skontrolujte po niekoľkých týždňoch. Program redukcie hmotnosti obéznych mačiek vykonávajte pod dohľadom veterinárneho lekára. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii. Odporúčame pravidelné návštevy vášho veterinárneho lekára. Tieto pokyny sú iba orientačné. Individuálne požiadavky mačky sa môžu líšiť napríklad podľa veku, telesného stavu a úrovne aktivity.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 10.7 kg
Druh mäsa: morčacie
Kvalita: superprémiové
Určenie: nadváha
Vek mačky: dospelá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: