Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Pro Plan Dog Sensitive Skin Adult Small&Mini losos 3kg

Kód: 329083
33,29 €
Skladom

Kompletné krmivo pre dospelé psy malých a miniatúrnych plemien s citlivou kožou. Jedinečná receptúra ​​OPTIDERMA obsahuje špeciálnu kombináciu živín, pri ktorých bolo preukázané, že podporujú zdravú kožu a krásnu srsť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pro Plan Dog Sensitive Skin Adult Small&Mini losos 3kg

Kompletné krmivo pre dospelé psy malých a miniatúrnych plemien s citlivou kožou. Jedinečná receptúra ​​OPTIDERMA obsahuje špeciálnu kombináciu živín, pri ktorých bolo preukázané, že podporujú zdravú kožu a krásnu srsť. Bola vytvorená na základe najnovších poznatkov z oblasti výživy psov veterinármi a výživovými špecialistami. Obsahuje bielkoviny, ktoré sú zdrojom aminokyselín, esenciálne mastné kyseliny, vitamíny skupiny B a zinok, ktoré preukázateľne podporujú zdravie kože.

  • Kompletné krmivo pre dospelé psy malých a miniatúrnych plemien s citlivou kožou
  • Jedinečná receptúra ​​OPTIDERMA
  • Lákavá chuť a veľkosť granúl zodpovedajúca potrebám malých psov
  • Vybrané zdroje bielkovín pre citlivé psy
  • Klinicky overená účinnosť pre podporu zdravej kože
  • Kombinácia kľúčových živín pomáha udržať zdravé kĺby vášho aktívneho psa
  • Obsahuje vysoko kvalitné bielkoviny z lososa
  • Neobsahuje pšeničný lepok

Zloženie: Losos 20%, ryža 18%, kukuričná lepková múčka, dehydrované bielkoviny z lososa, kukurica, živočíšny tuk, sójová múčka, sušená repná dužina, kukuričný škrob, minerálne látky, celulóza, sójový kvasnice, sušené vajcia, rybí tuk.

Analytické zloženie: Proteín 30 %, obsah tuku 18 %, obsah anorganických látok 7 %, hrubá vláknina 2,5 %.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 3.07 kg
Druh mäsa: rybie
Kvalita: superprémiové
Určenie: hypoalergénné
Vek psa: dospelý
Veľkosť balenia: 3 kg
Veľkosť psa: malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: