Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Pro Plan Dog Everyday Nutrition Adult Small&Mini kura 3kg

Kód: 329079
29,19 €
Skladom

Kompletné krmivo pre malé a mini plemená psov s jedinečnou kombináciou chrumkavých granúl a krehkých kúskov, ktorým psy neodolajú. Mechanické pôsobenie granúl funguje ako zubná kefka a potláča tvorbu zubného kameňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pro Plan Dog Everyday Nutrition Adult Small&Mini kura 3kg

Granulované krmivo s vysokým podielom kurčaťa vhodné pre malé a mini plemená psov. Zloženie krmiva dodáva optimálnu výživu pre zdravý a kvalitný život. Obsahuje prírodné zdroje vlákniny s klinicky overenou účinnosťou na zlepšenie zdravia čriev. Kombinácia kľúčových živín pomáha udržať zdravé srdce aj kĺby vášho aktívneho psa. Granule boli navyše vytvorené tak, aby sa starali o zuby.

  • Kompletné krmivo pre dospelé psy malých a mini plemien
  • Obsahuje kuracie mäso ako hlavná zložka
  • Udržuje zdravé zuby vďaka jedinečnej kombinácii granúl
  • Vďaka komplexu vitamínu a živín pomáha udržať zdravé srdce a kĺby
  • Chrumkavé granule a krehké kúsky podporujú žuvanie
  • Špecifické druhy vlákniny podporujú dobré zdravie tráviaceho traktu

Zloženie: Dehydrované hydinové bielkoviny, pšenica, kukurica, kura (14 %), živočíšny tuk, sójová múčka, ryža (4 %), glutén, sušená repná dužina, minerálne látky, sušený čakankový koreň (1 %, prírodný zdroj vlákniny tuk, vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, kvasnice.

Doplnkové látky oi/kg: vitamín A: 20 000; vitamín D3: 550; vitamín E: 650; mg/kg: vitamín C: 140; mg/kg: síran železnatý monohydrát: 245; jodičnan vápenatý bezvodý: 3,2; síran meďnatý pentahydrát: 50; síran manganatý monohydrát: 115; síran zinočnatý monohydrát: 420; seleničitan sodný: 0,29. S antioxidantmi

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 3.07 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: superprémiové
Určenie: bežná aktivita
Vek psa: dospelý
Veľkosť psa: malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: