Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

CAT CHOW Kitten 1,5kg

Kód: 305105
12,49 €
Skladom

Kompletné krmivo pre mačiatka. Vhodné aj pre gravidné a dojčiace mačky. S vysokým obsahom kurčaťa.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Purina Cat Chow Kitten

Kompletné krmivo pre mačiatka. Vhodné aj pre gravidné a dojčiace mačky.

Krmivá PURINA CAT CHOW sú starostlivo pripravované z vysoko kvalitných zdrojov bielkovín a prírodných zložiek – ako je hrášok, mrkva, celozrnné obilniny, čakanka a kvasnice. CAT CHOW s vysokým podielom kurčaťa obsahuje viac ako 50% živočíšnych bielkovín z celkového obsahu bielkovín, aby uspokojilo prirodzené potreby vašej mačky.

Táto receptúra obsahuje navyše DHA, zložku, ktorá sa prirodzene vyskytuje v materskom mlieku au mačiatka podporuje rozvoj zraku a mozgu.

Na základe dlhoročných skúseností od roku 1926 v oblasti výživy mačiek, je CAT CHOW 100% kompletné a vyvážené krmivo, ktoré obsahuje všetko, čo vaša mačka potrebuje pre zdravý a pohodový život.

  • Podporuje vývoj mozgu a zraku
  • Zvyšuje zdravie zažívacieho traktu
  • Posilňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
  • Mäso vysokej kvality, prírodné byliny a zeleninu a DHA
  • Kvalitné proteíny a prírodné ingrediencie
  • Špeciálne byliny, zelené častí petržlenu, špenátu, mrkvy a hrášku
  • Vynikajúca chuť, vitamín E
  • Znížený zápach mačacej toalety vďaka prídavku repných rezňov a čakanky
  • Bez umelých farbív

Veľkosť balenia: 1,5 kg

Zloženie: obilniny* (celozrnné 32 %), mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (30 %, z toho kura 14 %), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, oleje a tuky, zeleniny* (2 % sušeného čakankového koreňa; 0,07 % sušenej mrkvy, zodpovedá 0,4 % mrkvy, 0,07 % sušeného hrášku, zodpovedá 0,4 % hrášku), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, minerálne látky, kvasnice* (0,3 %). *Prírodné suroviny.

Analytické zložky: dusíkaté látky: 38,0 %, obsah tuku: 13,0 %, obsah anorganických látok: 8,0 %, vláknina: 2,5 %, DHA: 0,011 %.

Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky: m.j./kg: vit A: 17 000; vit D3: 1400; vit E: 120; mg/kg: síran železnatý monohydrát: (Fe: 64); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2,1); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 12); síran manganatý monohydrát: (Mn: 6,9); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 90); seleničitan sodný: (So: 0,14); taurín: 1 150. Antioxidanty.

m.j.= medzinárodná jednotka

Kŕmny návod: Odporúčaná denná kŕmna dávka pre mačiatka (g/deň): Vek mačiatka: 6-12 týždňov: 2-3 porcie*/ 50-70 g, Vek mačiatka: 3-6 mesiacov: 2 porcie* / 70-80 g , Vek mačiatka: 6-12 mesiacov: 2 porcie* / 80 g. Odporúčané denné kŕmne dávky pre gravidné a dojčiace mačky (g/deň): Hmotnosť mačky 4 kg: Gravidná mačka: 75-90 g**, Dojčiaca mačka: 115 -235 g **; Hmotnosť mačky 6 kg: Gravidná mačka: 115-130 g**, Dojčiaca mačka: 175-350 g**.

Krmivo je možné začať podávať medzi 3. a 4. týždňom veku. *Krmivo postupne zmiešajte s vodou, aby sa mačiatku lepšie hrýzlo. Akonáhle začne mačiatko viac jesť, zvyšujte množstvo krmiva a zároveň znižujte množstvo pridávanej vody do doby, kým bude mačiatko schopné prijímať krmivo samotné. Každé mačiatko je iné. Kŕmnu dávku a dĺžku kŕmenia prispôsobte úrovni aktivity a telesnej kondícii mačiatka. Dostatočná každodenná konzumácia vody je nevyhnutná pre zdravie vášho mačiatka. Krmivo je vhodné aj pre gravidné a dojčiace mačky. ** Postupne zvyšujte množstvo krmiva podávaného počas tehotenstva / dojčenia. Ak chcete zaistiť pohodlný prechod na krmivo PURINA CAT CHOW, robte to postupne po dobu 7 dní. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii.

Tieto pokyny sú iba orientačné. Individuálne požiadavky zvieraťa sa môžu líšiť napríklad podľa veku, telesného stavu a úrovne aktivity.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 1.54 kg
Kvalita: prémiové
Určenie: bežná aktivita
Vek mačky: mačiatko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: