Ospravedlňujeme sa za tlačovú chybu, akčný leták platí od 1.7.2022 do 31.7.2022.

podstielka Kaytee CLEAN&COZY NATURAL 49.2L

Kód: 343980
11 hodnotení
Značka: Kaytee
€20,90
Skladom

Pre pohodu Vášho domáceho maznáčika je dôležité udržiavať jeho klietku v čistote. Podstielka Kaytee vhodná aj pre alergikov s vysokou absorpčnou schopnosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kaytee Clean & Cozy podstielky sú prispôsobené tak, aby spĺňali potreby Vášho domáceho maznáčika, napr. Ochranu proti zápachu. Podstielka je vhodná aj pre alergikov vďaka tomu, že je z 99% bez prachu a vzdušných alergénov. Ďalej má vysokú absorpčnú schopnosť - až 600%. Kaytee Clean & Cozy podstielka je vyrobená z prísad, ktoré neobsahujú žiadne škodlivé chemické látky alebo vedľajšie produkty. Kaytee Clean & Cozy podstielky sú mäkké, farebné a predovšetkým bezpečné pre Vaše domácich miláčikov. Zároveň nezanechávajú na klietke farebné škvrny. Kaytee Clean & Cozy podstielky znižujú množstvo odpadu, ktorý končí na skládke. Ako je to možné? Využitím farebných zvyškov vznikajúcich pri výrobe iných hygienických produktov a ktoré by sa inak museli zlikvidovať. Kaytee Clean & Cozy podstielka je k dispozícii aj v ďalších zaujímavých farbách a vôňach. Pre pohodu Vášho domáceho maznáčika je dôležité udržiavať jeho klietku v čistote. Dôležité pokyny na použitie: vhodné na použitie v rôznych typoch klietok. Množstvo: nasypte produkt na dno klietky do výšky 2,5 - 12,5 cm. Čistenie: najmenej raz týždenne odstráňte všetku podstielku a umyte klietka jemným roztokom mydla. Frekvencia čistenia klietky závisí od veľkosti a počtu Vašich maznáčikov. Udržiavanie klietky v čistote zabráni Vášmu domácemu maznáčikov v rozvoji ťažkostí s dýchaním, ktoré by inak mohlo vzniknúť kvôli amoniaku spôsobeného močom. Použitá podstielka by mala byť zlikvidovaná. Ak použijete podstielku v klietke, v ktorej správate vtáčatá, je potreba kontrolovať, či podstielku nekonzumujú.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie