Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Podstielka Biokat's Diamond Fresh 8 l

Kód: 340132
11,99 €
Skladom

Stelivo strednej zrnitosti s obsahom širokospektrálneho využívaného aktívneho uhlia, ktoré skvele viaže pachy a tiež s Aloe Vera, ktorá ošetruje citlivé labky mačiek a pôsobí antibakteriálne. Jemná vôňa zaistí dlhotrvajúcu čistotu bez rizika rozvoja baktérií a plesní a komfort pri vykonávaní potreby vašej mačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podstielka Biokat's Diamond Fresh

Stelivo strednej zrnitosti s obsahom širokospektrálne využívaného aktívneho uhlia, ktoré skvele viaže pachy a tiež s Aloe Vera, ktorá ošetruje citlivé labky mačiek a pôsobí antibakteriálne. Jemná vôňa zaistí dlhotrvajúci čistotu bez rizika rozvoja baktérií a plesní a komfort pri vykonávaní potreby vašej mačky.

  • Podstielka s aktívnym uhlím, ktoré skvele viaže pachy
  • S Aloe vera pre komfort a tlapky bez otlakov
  • S dlhotrvajúcim účinkom
  • Eliminuje výskyt baktérií a plesní
  • Vhodné aj pre mačacích alergikov

Dodatočné parametre

Kategória: Podstielky pre mačky
Hmotnosť: 7.07 kg
Druh podstielky: hrudkujúca
Materiál: betonit

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: