Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

PEDIGREE Denta Stix L 270g

Kód: 339097
3,59 €
Skladom

O zuby bez zubného kameňa u vášho labradora alebo iného veľkého hafana sa postará dentálna maškrta Denta Stix LARGE. Žiadne umelé farbivá ani príchute, len čisté zuby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pedigree pochúťky Denta Stix large

Pedigree pochúťky Denta Stix sú dentálne odmeny pre veľké psy, ktoré znižujú tvorbu zubného kameňa o 80% a sú bez umelých farbív a príchutí. Denta Stix slúži ako doplnkové krmivo pre psy staršie ako 4 mesiace. Psy veľkých plemien, napríklad ako je labrador, na čistý chrup postačí jedna tyčinka denne. Táto žuvacia pochúťka nie je vhodná pre psov do 25 kg alebo mladé šteňatá do 4 mesiacov. Spotrebujte do 14 dní po otvorení. Čerstvá pitná voda musí byť vždy psovi k dispozícii.

  • Dentálne odmeny pre veľké psy
  • Doplnkové krmivo po čistení zubov a zabavení vášho psa
  • Pre psy od 4. mesiacov veku
  • Znižujú tvorbu zubného kameňa o 80%
  • Bez umelých farbív a príchutí

Dodatočné parametre

Kategória: Dentálna starostlivosť pre psy
Hmotnosť: 0.29 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: