Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

GIMCAT Pasta kase-paste k 200g

Kód: 322280
10,89 €
Skladom

Gimcat Pasta Syrová obsahuje Biotín, látku ktorá pomáha zlepšovať kvalitu srsti a kože a zároveň posilňuje pazúry. Je cenným doplnkom stravy. Je to maškrta odporúčaná veterinármi.

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pasta KASE-PASTE K 200g

KASE PASTE obsahuje zmes pravého talianskeho tvrdého syra, biotínu, zinku a ľanového oleja a pre mačku má neodolateľnú chuť. Zlepšuje a podporuje kvalitu a krásu srsti, pevnosť pazúrikov a zdravia pokožky. KASE PASTE je vhodná aj pre mačiatka. Podávajte denne priamo z tuby, do misky alebo na potravu.

  • Prémiové doplnkové krmivo pre mačky a mačiatka
  • Má neodolateľnú chuť a vôňu pravého talianskeho tvrdého syra
  • Kombinácia syra, biotínu, zinku a ľanového oleja podporuje výmenu srsti a zdravia pokožky
  • Bez pridaného cukru
  • Podávajte denne priamo z tuby, do misky alebo na granule
  • Odporúčané veterinári
  • Obsah tuby 200 g

Dodatočné parametre

Kategória: Pasty pre mačky
Hmotnosť: 0.214 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: