Ospravedlňujeme sa za tlačovú chybu, akčný leták platí od 1.7.2022 do 31.7.2022.

O spoločnosti Pet Center

Najväčšia sieť chovateľských potrieb v SR i ČR

O spoločnosti

Spoločnosť PetCenter Slovakia s.r.o. šíri radosť medzi domácimi miláčikmi a ich chovateľmi, a to prostredníctvom siete predajní s chovateľskými potrebami Pet Center. Prvá predajňa Pet Center vznikla v roku 2009 v Bratislave Petržalke v a od tej doby sa naša maloobchodná a veľkoobchodná sieť stále rozrastá. Teraz môžete po Českej republike na slovenské nájsť viac ako 130 predajní

Naším cieľom je sprevádzať Vás, našich zákazníkov, celým životným cyklom vašich domácich maznáčikov, od chvíle, keď sa rozhodujete o zaobstaranie domáceho maznáčika až po ostatnú starostlivosť, aby ste si maximálne užívali radosti zo života spolu s Vašim miláčikom. S tým súvisí aj rozvoj spolupráce so spoločnosťou VETINO a veterinárnými klinikami Jaggy. Zároveň u nás nájdete aj salón pre psov.

1600-DSC_1612

Sortiment

Ponúkame široký sortiment chovateľských potrieb, rozsiahlu ponuku kvalitných krmív všetkého druhu a známe i menej známe druhy domácich zvierat. Naviac každý mesiac pre Vás pripravujeme akčné ponuky a špeciálnu ponuku pre našich verných zákazníkov v programe Verného pána. Preto nech už zháňate konkrétny výrobok, chcete vyskúšať niečo nové z nášho sortimentu alebo sa dokonca porozhliadnuť po novom zvieracom kamarátovi, je predajňa Pet Center tým pravým miestom pre Vašu návštevu .

Personál

Že rozumieme reči zvierat ? To si píšte! V našich predajniach pracujú odborne vyškolení pracovníci, ktorí dokážu chovateľom poradiť s výberom vhodného krmiva aj živého zvieratka. Nebojte sa teda na nich so svojimi otázkami obrátiť . Náš vyškolený personál poukazuje na jedinečnosť a profesionálny prístup reťazca Pet Center.

Predajne

Naše predajne sa nachádzajú v najviac navštevovaných obchodných centrách, retailových parkoch, skrátka na frekventovaných miestach, kde k nám máte blízko.  Pozrite sa na zoznam našich predajní a nájdite si tú, ktorá vám najlepšie vyhovuje.

Veľkoobchod

Všetky naše produkty sú k dispozícii za výhodných podmienok aj veľkoobchodným partnerom.

Spoločenská zodpovednosť

Pet Center Slovakia pravidelne podporuje vybrané útulky, občianske združenia a chovateľské stanice. Pet Center CZ v Českej republike vyhlásilo 30.júna 2016 iniciatívu Stop množiarňam, aby sme dlhodobo a opakovane vzdelávali širokú verejnosť o téme tzv . množiarní a aby sme aktívne pôsobili v prevencii prípadných komplikácií , ktoré súvisia s týmito chovmi .

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie