O spoločnosti PetCenter

hero-about

Prečo vybrať PetCenter

Spoločnosť PetCenter Slovakia s.r.o. šíri radosť medzi domácimi miláčikmi a ich chovateľmi, a to prostredníctvom siete predajní s chovateľskými potrebami Pet Center. Prvá predajňa Pet Center vznikla v roku 2009 v Bratislave Petržalke v a od tej doby sa naša maloobchodná a veľkoobchodná sieť stále rozrastá. Teraz môžete po celej Českej a Slovenskej republike nájsť viac ako 130 predajní.

Naším cieľom je sprevádzať Vás, našich zákazníkov, celým životným cyklom vašich domácich maznáčikov, od chvíle, keď sa rozhodujete o zaobstaranie domáceho maznáčika až po ostatnú starostlivosť, aby ste si maximálne užívali radosti zo života spolu s Vašim miláčikom. S tým súvisí aj rozvoj spolupráce so spoločnosťou VETINO a veterinárnými klinikami Jaggy. Zároveň u nás nájdete aj salón pre psov.

štěně_1
skákací-pes_1
pohary_1

Predajne: Máte nás vždy po ruke

Naše predajne sa nachádzajú v najviac navštevovaných obchodných centrách, retailových parkoch, skrátka na frekventovaných miestach, kde k nám máte blízko. Pozrite sa na zoznam našich predajní a nájdite si tú, ktorá vám najlepšie vyhovuje.

Poradenstvi 1
Neviete si rady? Odborné poradenstvo máme priamo na predajni

Okrem krmiva a ďalších produktov poskytujeme priamo v predajniach aj kvalifikované poradenstvo. Neváhajte sa na nás preto obrátiť už vo chvíli, keď sa rozhodnete zaobstarať si srstnatého, opereného alebo šupinatého zvieracieho kamaráta, či už pre seba, alebo napríklad pre svoje deti.

ph_money-thin
Ešte nemáte svojho domáceho maznáčika? Skočte do najbližšej kamennej predajne

Okrem asi najširšej ponuky kvalitných krmív všetkého druhu, hračiek, maškrty, podstielok a pelechov u nás zakúpite známe aj menej obvyklé druhy zvierat - stačí sa zastaviť na predajni a náš kvalifikovaný personál vám ochotne poradí.

Máme viac ako 6000 produktov na sklade prejdite si našu ponuku

Zostaňme v kontakte!

Ak chcete mať novinky z PetCenter z prvej ruky bez toho, aby ste museli neustále kontrolovať náš web www.petcenter.sk, je najjednoduchšie sledovať náš:

Veľkoobchod

Všetky naše produkty ponúkame za výhodných podmienok aj veľkoobchodným partnerom.

Pokiaľ o ne máte záujem, kontaktujte naše obchodné oddelenie

255 734 550 velkoobchod@petcenter.cz


Tešíme sa na spoluprácu!