Nature's Variety Selected pro kastrované mačky s kuracím 1,25 kg

Kód: 349664
14,49 €
Skladom

Krmivo Nature's Variety Selected Sterilized kuracie z voľného chovu sú granule vyrobené z veľkého množstva vykosteného kurčaťa (30%) a vďaka svojmu vyváženému obsahu energie a živín sú vhodné pre sterilizované a kastrované dospelé mačky. Okrem kvalitného kuracieho mäsa, ktoré je zdrojom živočíšnych bielkovín, obsahuje krmivo pre mačky aj batáty a hrášok ako zdroj energie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nature´s Variety Selected pre kastrované mačky s kuracím

Krmivo Nature's Variety Selected Sterilized kuracie z voľného chovu sú granule vyrobené z veľkého množstva vykosteného kurčaťa (30 %) a vďaka svojmu vyváženému obsahu energie a živín sú vhodné pre sterilizované a kastrované dospelé mačky. Okrem kvalitného kuracieho mäsa, ktoré je zdrojom živočíšnych bielkovín, obsahuje krmivo pre mačky aj batáty a hrášok ako zdroj energie. Zloženie bohaté na dôležité látky navyše dopĺňajú vybrané druhy ovocia a zeleniny. Nature's Variety Selected Sterilized dodá vašej mačke cenné minerály, vitamíny a vlákninu. Špeciálna receptúra ​​navyše uľahčuje reguláciu hmotnosti. Krmivo podporuje zdravie pokožky a srsti a imunitného systému. Krmivo je bez umelých farbív, aróm a konzervantov.

  • Kompletné krmivo pre dospelé mačky
  • Vhodné pre sterilizované a kastrované mačky
  • Obsahuje veľké množstvo kuracieho mäsa z voľného chovu 30%
  • Obohatené o batáty, hrášok, ovocie a zeleninu
  • Krmivo bez obilnín, farbív, aróm a konzervantov
  • Udržuje zdravú srsť a pokožku a podporuje imunitný systém
  • Reguluje hmotnosť mačky

Zloženie: Vykostené kuracie mäso z voľného chovu (30 %), sušená kuracia bielkovina (26 %), sušený hrach (9 %), zemiakový škrob, sušený cícer (5 %), hrachová vláknina, sušené batáty (4 %), zemiaková bielkovina, proteínový hydrolyzát (3 %), hydinový tuk (2,5 %), sušený koreň čakanky, minerály, sušená mrkva (0,5 % zodpovedá 4 % čerstvej mrkvy), sušená brokolica (0,5 % zodpovedá 4 % čerstvej brokolice) , sušené jablko (0,3 % zodpovedá 2 % čerstvého jablka), sušené morské riasy (0,01 %), sušený rozmarín (0,01 %).

Doplnkové krmivo: Vitamín A (27 000 IU/kg), vitamín D3 (1 800 IU/kg), vitamín E (410 mg/kg), vitamín C (350 mg/kg), taurín (1 000 mg/kg), síran železnatý monohydrát (260 mg/kg), jodid draselný (1,9 mg/kg), síran meďnatý pentahydrát (33 mg/kg), síran manganatý monohydrát (123 mg/kg), síran zinočnatý monohydrát (352 mg/kg) , seleničitan sodný (0,24 mg/kg).

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 1.28 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: superprémiové
Určenie: kastrácia
Vek mačky: dospelá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: