Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Melaminová miska čierna L

Kód: 348538
11,99 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Nerezová miska Huhubamboo má puzdro vo farebnom dekore veľkosti L. Vhodná pre veľké plemená. Melamín je neškodný a netoxický materiál. Jedná sa o špeciálnu umelú hmotu, ktorá je ľahká a zároveň nárazu vzdorná. Gumový podklad zabraňuje kĺzaniu misky po podlahe a zabraňuje tým rozliatiu tekutiny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Melamínová miska čierna L

Nerezová miska Huhubamboo má puzdro vo farebnom dekore veľkosti L. Vhodné pre veľké plemená. Melamín je neškodný a netoxický materiál. Puzdro je zo špeciálnej umelej hmoty, ktorá je ľahká a zároveň nárazu vzdorná. Gumový podklad zabraňuje kĺzaniu misky po podlahe a zabraňuje tým rozliatiu tekutiny. Misky sú vhodné pre všetky psy. Ponúkané sú vo viacerých veľkostiach, dizajnoch a farbách, takže si určite každý vyberie tú svoju pravú.

  • Rozmery: priemer 22,5 cm, výška 7,5 cm
  • Obsah 700 ml
  • Čierna farba
  • Vhodné pre malé plemená
  • Miska veľkosti L
  • Atraktívny dizajn pre náročné interiéry

Dodatočné parametre

Kategória: Misky a barely pre psy
Hmotnosť: 0.099 kg
Design: jednofarebná
Druh misky: jednoduchá
Farba: čierna
Materiál: kov, plast
Veľkosť: L
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: