Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Little One zmes s vitamínom C 180 g

Kód: 349611
5,49 €
Skladom

ittle One zmes s vitamínom C je zmes bobúľ, ovocia a zeleniny s maximálnym obsahom vitamínu C. Morčatá, činčily a ďalší domáci miláčikovia sú závislí na pravidelnom prísune vitamínu C. Morča si nedokáže samo vitamín C vyrábať, a preto ho musí dostať v dostatočnom množstve zo stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Little One zmes s vitamínom C 180 g

Little One zmes s vitamínom C je zmes bobúľ, ovocia a zeleniny s maximálnym obsahom vitamínu C. Morčatá, činčily a ďalší domáci miláčikovia sú závislí na pravidelnom prísune vitamínu C. Morča si nedokáže samo vitamín C vyrábať, a preto ho musí dostať v dostatočnom množstve zo stravy.

Denná norma: kŕmte 1 - 2 čajové lyžičky denne, v závislosti od veľkosti domáceho maznáčika. Obsah balenia 180 g.

  • Zmes bobúľ, ovocia a zeleniny
  • S vysokým obsahom vitamínu C
  • Vhodný doplnok stravy pre morčatá a činčily
  • Obsah balenia 180 g

Zloženie: sušené šípky, bobule ríbezlí, sladká červená paprika, pomarančové šupky, kivi.

Analytické zložky: bielkoviny 4,3 %, tuky 1,8 %, vláknina 20,1 %, popol 3,6 %

Dodatočné parametre

Kategória: Maškrty pre hlodavce
Hmotnosť: 0.22 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: