Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Little One zmes pre myši 400 g

Kód: 349594
2,59 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Kompletné krmivo pre myši, ktoré ponúka chutné zrná, semienka, orechy, sušenú zeleninu a ovocie a ďalšie zdravé a zvieratami obľúbené suroviny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Little One zmes pre myši 400 g

Kompletné krmivo pre myši, ktoré ponúka chutné zrná, semienka, orechy, sušenú zeleninu a ovocie a ďalšie zdravé a zvieratami obľúbené suroviny. Ponúka zdroje minerálov a vitamínov, zinku a biotínu a taktiež obsahuje prebiotiká, ktoré sa starajú o zdravý tráviaci systém. Táto chutná zmes je pre každú myš neodolateľná. Jedná sa o vysoko kvalitné krmivo, ktoré zviera zasýti a zároveň sa stará o jeho zdravie.

  • Kompletná kŕmna zmes pre myši
  • S chutným obsahom, vďaka ktorému je toto krmivo pre myši neodolateľné
  • Obsahuje vitamíny a minerály, zinok a biotín, a tiež prebiotiká pre zdravé trávenie
  • Ideálna veľkosť krmiva, aby sa myšiam ľahko prijímalo

Zloženie: pšenica, proso červené, proso žlté, biely cirok, jačmenné vločky, lúpaný ovos, kanárske semeno, slnečnicové semienka, viaczrnné pelety, fúkaná pšenica, červená kukurica, pohánka, sušená mrkva, semeno Niger, vločky sladké lupinové vločky, kláskové proso (2 %), fúkaná kukurica, sušený banán, arašidy, zdravé semeno, fazuľové vločky, fruktooligosacharidy (0,3 %) a extrakt z juky (0,01 %)

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre hlodavce
Hmotnosť: 0.41 kg
Druh hlodavca: myš
Druh krmiva: sušené ovocie a zelenina
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: