Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Kukuričný klas na breze 13cm

Kód: 344097
9,99 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Brezové koliesko s priemerom 13 cm a tri kukuričné klasy zabalené v sušenej zelenine pevne pripevnené k ohryzku, to je pochúťka pre vášho hlodavca.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kukuričný klas na breze 13cm

Každý koláčik je zabalený v sušenej zelenine, jednotlivo v mrkve, paštrnáku a červenej repe. Spojivom je škrob. Pri podávaní nezabudnite zakaždým vypiť dostatok vody. Hlodavec si to užije a vy budete mať pekný pohľad.

  • Tri kukuričné klasy pripevnené k brezovému kolesu
  • Uši sú obalené v sušenej mrkve, paštrnáku a červenej repe.
  • Spojivom je škrob
  • K pochúťke podávajte veľa vody

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre hlodavce
Hmotnosť: 0.035 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: