Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Konzerva Brit Pate & Meat Duck 400 g

Kód: 347202
3,19 €
Skladom

Paštéta z kačacieho a kuracieho mäsa, to je kompletné superprémiové krmivo pre psov, ktoré uspokojí aj tých najnáročnejších psích labužníkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konzerva Brit Pate & Meat Duck 400 g

Vysoký podiel kvalitného mäsa v Konzerve Brit Pate & Meat Duck a jeho šetrné spracovanie je zárukou vynikajúcej chuti aj vône. Lahodná kombinácia skutočných mäsových kúskov a orgánového mäsa v paštéte dokonale uspokojí aj tých najnáročnejších psích gurmánov. Brit Paté & Meat Duck je ideálnym doplnkom aj ku granulám. Pomáha zlepšiť príjem krmiva a doplniť tekutiny. Krmivo neobsahuje obilniny, sóju ani GMO.

  • Paštéta z kačacieho a kuracieho mäsa s kúskami vnútorností Brit Pate & Meat Duck
  • Kompletné superprémiové krmivo pre psov
  • Kombinácia mäsových kúskov a orgánového mäsa
  • Excelentná chuť i vôňa Paté & Meat Duck je ideálnym doplnkom ku granulám
  • Chuťou a vôňou uspokojí aj psích labužníkov
  • Neobsahuje obilniny, sóju ani GMO
  • Obsah konzervy 400 g

Dodatočné parametre

Kategória: Konzervy pre psy
Hmotnosť: 0.462 kg
Druh mäsa: kačacie
Kvalita: superprémiové
Určenie: hypoalergénne
Vek psa: dospelý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: