Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Karlie Visiolight svietiaci LED obojok 35cm ružový

Kód: 322418
11,99 €
Skladom

Karlie Visiolight svietiaca LED obojok viditeľný až do 500 m s dobíjacou batériou cez USB kábel (napr. cez počítač). Obojok má nastaviteľnú intenzitu svetla a blikania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Karlie Visiolight svietiaca LED obojok

Karlie Visiolight svietiaca LED obojok viditeľný až do 500 m s dobíjacou batériou cez USB kábel (napr. cez počítač). Obojok má nastaviteľnú intenzitu svetla a blikania. Obojok je vo farbe ružovej a je možné ho nastaviť na dĺžku 20-35 cm – individuálne nastaviteľné podľa šírky krku všetkého psa. Obojok je vodeodolný a je možné ho použiť za tmy aj vo vlhkom prostredí. V súlade s normami EÚ.

  • Svietiaci ľad obojok pre psov
  • Viditeľný až do 500 m
  • Praktické nabíjanie cez USB kábel
  • Možnosť nastavenia intenzity svietenia alebo blikania
  • Nastaviteľná veľkosť 20-35 cm
    Obojok je vodeodolný

Dodatočné parametre

Kategória: Obojky pre mačky
Hmotnosť: 0.05 kg
Farba: ružová
Materiál: plast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: