Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Karlie bezpečnostný popruh do auta XL

Kód: 222052
22,89 €
Skladom

Bezpečný popruh do auta pre väčšie psy, ktorý vám zaistí bezpečné cestovanie autom podľa požiadaviek zákona a pokoj na riadení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Karlie bezpečnostný popruh do auta XL

Bezpečnostný popruh XL do auta je vhodný a prispôsobený pre väčších psov, ktorý im zaistí bezpečné cestovanie autom. Bezpečnosť v aute je na prvom mieste a popruh slúži na to, že váš pes bude potrebne chránený pri ceste autom. Bude zaistená jeho bezpečná preprava, tak ako to ukladá zákon a vás nebude nič od riadenia rozptyľovať.

  • Rozmery: 60 - 110 cm
  • Bezpečnostný popruh pre väčšie psy
  • Zaisťuje bezpečnú jazdu autom

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečnostne postroje do auta pre psy
Hmotnosť: 0.296 kg
Design: bezpečnostný
Farba: čierna
Materiál: nylon
Veľkosť: XL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: