Kapsičky Gourmet Perle mini filetky ve štávě se želéninou 4x85g

Kód: 346553
4,09 €
Skladom

Mix štyroch rôznych príchutí kapsičiek pre mačky, z ktorých každá má svoju lahodnú chuť, takže váš miláčik si môže každý deň pochutnať na inej dobrote.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsičky Gourmet Perle mini filetky v šťave so zeleninou

Mäsové kapsičky pre dospelé mačky s rôznymi príchuťami z kvalitných surovín a s lahodnou chuťou, ktorej žiadna mačka neodolá. Balenie obsahuje štyri príchute - teľacie s mrkvou a cuketou, divina s paradajkami a cuketou, hovädzie s mrkvou a pstruh so špenátom. Vďaka tomu si vaša mačička môže každý deň pochutnať na čom zrovna bude chcieť.

  • Kompletné krmivo pre mačky
  • Štyri príchute v balení

Zloženie: S teľacím a zeleninou - mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (z toho teľacie 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, zelenina (4%), minerálne látky, cukry. So zverinou a zeleninou - mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (z toho zverina 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, zelenina (4%), minerálne látky, cukry. S hovädzím a mrkvou - mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (z toho hovädzie 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, zelenina (mrkva 4%), minerálne látky, cukry. S pstruhom a špenátom - mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (z toho pstruh 4%), zelenina (4% špenátu), minerálne látky, cukry.

Analytické zložky: Vlhkosť 79%, proteín 14%, obsah tuku 2,5%, obsah anorganických látok 2,2%, hrubá vláknina 0,5%.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsičky pre mačky
Hmotnosť: 0.365 kg
Druh mäsa: rybie, hovädzie, divina, telacie
Kvalita: prémiové
Určenie: bežná aktivita
Veľkosť balenia: 34 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: