Kapsičky Gourmet Perle mini filetky v šťave 4x85g

Kód: 346551
4,09 €
Skladom

Každý deň iný gurmánsky zážitok pre vašu dospelú mačku. Kapsičky sú plnohodnotné krmivo plné potrebných živín alebo len luxusným spestrením jedálnička pre tie najmaškrtnejšie mačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsičky Gourmet Perle mini filetky v šťave 4x85g

Každý deň iný gurmánsky zážitok pre vašu dospelú mačku. Kapsičky sú plnohodnotné krmivo plné potrebných živín alebo len luxusným spestrením jedálnička pre tie najmaškrtnejšie mačky. Skvelá chuť a vôňa je samozrejmosťou, takže svoju mačku isto nebudete dlho prehovárať, aby sa do kapsičiek Gourmet Perle pustila. Filetky z morky, jahňacieho, tuniaka alebo kačičky v lahodnej šťave ju presvedčí ihneď.

  • 4 druhy kapsičiek - morčacie, jahňacie, tuniak, kačica
  • Rozmanitý jedálniček pre dospelé mačky všetkých plemien
  • Veľmi chutné a šťavnaté filetky v šťave
  • Plnohodnotné krmivo alebo len spestrenie jedálnička
  • Zdroj potrebných živín pre celkovú vitalitu
  • Jednoduché dávkovanie
  • Vždy čerstvé a voňavé

Zloženie: S morčacím: Mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (z toho morčacie 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry. S tuniakom: Mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (tuniak 4%), minerálne látky, cukry. S kačicou: Mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (z toho kačica 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry. S jahňacím: Mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (z toho jahňacie 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.

Analytické zloženie: Vlhkosť: 80%, proteín: 12,5%, obsah tuku: 2,5%, obsah anorganických látok: 2,5%, vláknina: 0,05%.

Kŕmny návod: Dospelú mačku s priemernou hmotnosťou (4 kg) kŕmte 3 až 4 kapsičkami denne, najmenej v dvoch samostatných dávkach.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsičky pre mačky
Hmotnosť: 0.365 kg
Druh mäsa: morčacie, rybie, jahňacie, kačacie
Kvalita: prémiové
Určenie: bežná aktivita
Veľkosť balenia: 34 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: