Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Kapsičky Gourmet Perle Duo Multipack Mäsové Duo 4 x 85g

Kód: 346554
4,09 €
Skladom

Dokonalá kombinácia mäsa nakrájaného na tenké filetky, jemne vareného vo vlastnej voňavej šťave, poteší vybraný jazýček vašej mačky. Mäsko je jemné a veľmi chutné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsičky Gourmet Perle Duo Multipack Mäsové Duo

Dokonalá kombinácia mäsa nakrájaného na tenké filetky, jemne vareného vo vlastnej voňavej šťave, poteší vybraný jazýček vašej mačky. Mäsko je jemné a veľmi chutné. Balenie obsahuje štyri kapsičky, každú s inou chuťou, čím sa každé kŕmenie stane skutočným pôžitkom.

  • Kompletné krmivo pre dospelé mačky, ktoré si chcú každodenný pokrm 100% užiť
  • Jemné masové filetky vo vlastnej šťave majú jedinečnú chuť i vôňu
  • Balenie obsahuje 4 kapsičky (s morčacím a jahňacím mäsom, s králičím mäsom a zverinou, s teľacím a kačacím mäsom, s kuracím a hovädzím mäsom)
  • Vaša mačka sa bude olizovať až za ušami

Zloženie:

S kuracím a hovädzím mäsom: mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (mäso 14%, z toho kuracie 4%, hovädzie 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.

S králičím mäsom a zverinou: mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (mäso 14%, z toho králik 4%, zverina 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.

S morčacím a jahňacím mäsom: mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (mäso 14%, z toho morčacie 4%, jahňacie 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.

S teľacím a kačacím mäsom: mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (mäso 14%, z toho teľacie 4%, kačica 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsičky pre mačky
Hmotnosť: 0.365 kg
Druh mäsa: kuracie, morčacie, hovädzie, jahňacie, králičie, divina, kačacie, telacie
Kvalita: prémiové
Určenie: bežná aktivita
Veľkosť balenia: 34 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: