Kapsička Brit Cat Premium Pouches Rodina 12x100g

Kód: 325099
11,99 €
Skladom

Obľúbené multibalenie Brit kapsičiek pre mačky obsahujú rôzne príchute, ktoré predstavujú kompletné prémiové krmivo pre dospelé mačky. Obsahuje príchute 3x kura a morka, 3x hovädzie s hráškom, 3x treska, 3x losos a pstruh. Pochúťka pre mačky, ktorá obsahuje vysoký počet proteínov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsička Brit Cat Premium Pouches Rodina

Obľúbené multibalenie Brit kapsičiek pre mačky obsahujú rôzne príchute, ktoré predstavujú kompletné prémiové krmivo pre dospelé mačky. Obsahuje 3x kura a morka, 3x hovädzie s hráškom, 3x treska, 3x losos a pstruh. Varianty príchutí kapsičiek rešpektujú prirodzené preferencie mačiek aj ich nutričné ​​potreby z hľadiska fázy veku či špeciálnej výživy. Delikátna šťava zvýrazňuje chuť mäsových kúskov a dodá mačke potrebné tekutiny. Praktické balenie rodina obsahuje 12 kapsičiek po 100 g.

  • Kompletné krmivo pre dospelé mačky
  • Multipack balenie po 12. stogramových kapsičkách
  • Príchute kura a morka, hovädzie s hráškom, treska a losos s pstruhom
  • Obsahujú delikátnu šťavu a dodávajú potrebné tekutiny

Kurča a morka v omáčke pre dospelé mačky
Zloženie: 78 % mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu v kúskoch (8 % kura, 8 % moriak), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (0,4 % inulín), minerálne látky. Bez farbív, bez konzervantov.

Hovädzie s hráškom v omáčke pre dospelé mačky
Zloženie: 74% mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu v kúskoch (8% hovädzie), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (0,4% inulín), zelenina (4% hrach), minerálne látky. Bez farbív, bez konzervantov.

Treska v omáčke pre dospelé mačky
Zloženie: 60 % mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu v kúskoch, 16 % ryby a vedľajšie výrobky z rýb v kúskoch (8 % treska), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (0,4 % inulín), minerálne látky. Bez farbív, bez konzervantov.

Losos a pstruh v omáčke pre dospelé mačky
Zloženie: 80% mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu v kúskoch (8% kura), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (0,4% inulín), minerálne látky. Bez farbív, bez konzervantov.

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsičky pre mačky
Hmotnosť: 1.21 kg
Kvalita: prémiové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: