Gimpet Hy-Gras tráva pre mačky 150 g

Kód: 100509
Neohodnotené
Značka: Gimpet
€4,49
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Špeciálne vyšľachtená tráva, ktorá pomôže mačke zbaviť sa prehltnutej srsti a ktorú pre ňu ľahko vypestujete vďaka praktickej miske. Balenie obsahuje vysoko kvalitný jačmeň v miske s vodonosným hydro-jadrom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gimpet Hy-Gras tráva pre mačky

Tráva pre mačky Gimpet Hy-Gras je špeciálne vyšľachtenou trávou pre mačky, ktorá vyniká tým, že sa mačka pri jej prehĺtaní a trávení nezraní. Mačka pri starostlivosti o svoju srsť prehltne veľké množstvo chlpov, ktoré nie je schopná sama stráviť. Mačacia tráva mačke dopomôže sa zbavením sa týchto chumáčikov srsti (bezoárov). Požieraním normálnej klasickej trávy však kvôli jej tvrdosti môže viesť k poraneniam zažívacieho ústrojenstva mačiek. Gimpet Hy-Gras sa vyznačuje ľahkým pestovaním. Vďaka praktickej miske, ktorá je súčasťou balenia, a jej vodonosnému hydro-jadru umožňujúcemu občasné zalievanie, bude čerstvá tráva pre vašu mačku vždy k dispozícii. Urobte mačke radosť a zároveň si vytvoríte malý zelený kútik. Osivom, v prípade tejto trávy pre mačky, je vysoko kvalitný jačmeň.

  • Špeciálne vyšľachtená jemná tráva
  • Znižuje riziko zranenia tráviaceho ústrojenstva mačiek
  • Napomáha zbaveniu prehltnutých chlpov
  • Jednoduché pestovanie
  • Miska je súčasťou balenia

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie