Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Gimcat Soft Snacks losos s petržlenom 60 g

Kód: 347818
3,49 €
Skladom

Táto pochúťka z lososa a petržlenu od GimCat je kombináciou proteínu a voňavého doplnku. Neobsahuje obilniny, umelé farbivá ani umelé dochucovadlá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gimcat Soft Snacks losos s petržlenom 60 g
 
GimCat Soft Snacks Losos s petržlenom je jedným z radu mäkkých pochúťok pre mačky, kde výrobca kombinuje proteín s voňavým doplnkom, ktorý zaujme každú mačku. Podávame až dvadsať kúskov maškrty denne, k tomu misku s čerstvou vodou. Nezabudnime, že ide o pochúťku, ktorá nenahrádza bežnú stravu.  
  • Losos s petržlenom od GimCat, to je kombinácia proteínu a lákavej vône
  • Podávame až dvadsať kúskov denne
  • Pochúťka nenahrádza bežnú stravu
  • Neobsahuje obilniny, pridaný cukor, umelé arómy ani farbivá
  • Dbáme, aby mačka mala k dobrôtke aj čerstvú vodu
  • Obsah balenia 60 g
 

Dodatočné parametre

Kategória: Suché maškrty pre mačky
Hmotnosť: 0.06 kg
Druh mäsa: rybie
Kvalita: superprémiové
Určenie: bežná aktivita

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: