GimCat Relax Paste 50 g

Kód: 347129
8,69 €
Skladom (>5 ks)

Návšteva veterinára, sťahovanie ani iné zmeny v rodine už vašu mačku do stresu nedostanú. Stresové situácie jej pomôže prekonať pasta proti stresu s obsahom byliniek, ktoré majú upokojujúce účinky.

Detailné informácie

Podrobný popis

GimCat Relax Paste

Gimcat Relax Pasta obsahuje dôležité látky, ktoré pomáhajú znižovať stresovú záťaž a robí tak mačací aj majiteľov život jednoduchší. Pri pravidelnom užívaní, potláča zlozvyky vyplývajúce zo stresu mačiek. Je vhodná aj ako prevencia pred návštevou veterinára, pri sťahovaní alebo pri zmenách v rodine. Vďaka obsahu bylinky Eschscholzia, pomáha zlepšovať spánok a má upokojujúci efekt. Vďaka obsahu ľubovníka bodkovaného, ktorý je slabé a prírodné anti-depresivum, znižuje stres a má protizápalové účinky. L-tryptophan potom pomáha mačke produkovať serotonín (hormón šťastia) a beta glukány znižovať infekčné procesy, ktoré sa objavujú ako následok stresu.

  • Upokojujúci prípravok pre mačky
  • Vo forme pasty
  • Podporuje relaxáciu a pohodu v stresujúcich situáciách
  • Zlepšuje spánok
  • Znižuje infekčné procesy vyvolané stresom
  • Pomáha eliminovať mačacie zlozvyky

Zloženie: Výrobky z rastlín, oleje a tuky, ryba a výrobky z ryby, sušený ľubovník 4%, droždie (1% beta-glukány) sušená múčka z Eschscholzie 0,7%.

Analytické zloženie: Proteín: 7,5%, tuk: 35,5%, popoloviny: 6%, vláknina: 2,5%, vlhkosť: 12%.

Doplnkové látky: Vitamín E 1.125 mg, vitamín B1 (Tiamín) 133 mg, vitamín B2 (Riboflavín) 100 mg, vitamín B6 (pyridoxín) 67 mg, vitamín B12 (Cobalamin) 467 mcg, taurín 1.500 mg, L-Trypthophan 12.500 mg.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravotné maškrty a tráva pre mačky
Hmotnosť: 0.066 kg
Druh mäsa: bezmäsé
Kvalita: superprémiové
Určenie: bežná aktivita

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: