Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

GimCat Nutri Pockets dentálna 60 g

Kód: 349839
2,99 €
Skladom

Nutri Pockets Dental od Gim Cat sú chrumkavé vankúšiky s chutnou náplňou špeciálne na zubnú starostlivosť. Odporúčame podávať nanajvýš 20 kúskov denne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gimcat Nutri Pockets dentálna 60 g
 
Výrobok neobsahuje pridaný cukor a konzervačné látky. Naopak má vysoký obsah vlákniny. Vankúšiky podporujú mechanický kefový efekt, ktorý účinne prispieva k redukcii zubného povlaku a zubného kameňa.  
  • Chrumkavé vankúšiky s chutnou náplňou špeciálne pre zubnú starostlivosť
  • Neobsahuje pridaný cukor a konzervačné látky
  • Má vysoký obsah vlákniny
  • Mechanický kefový efekt účinne prispieva k redukcii zubného povlaku a zubného kameňa
  • Podávajte najviac 20 kúskov denne
  • Balenie 60 g
 

Dodatočné parametre

Kategória: Suché maškrty pre mačky
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: