Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

GIMCAT Energy pasta 50 g

Kód: 347343
8,69 €
Skladom

Energy paste od GimCat slúži na rozsiahlu podporu organizmu mačky v období počas gravidity, rastu, choroby alebo vo fáze stresu, v období nechutenstva. Často je vhodným doplnkom dennej stravy, ktorý Vašej mačke dodáva hodnotné živiny a vitálne látky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gimcat Energy paste 50 g

Energy paste telu dodáva vysoko koncentrovanú energiu v podobe kvalitných olejov a životne dôležitých vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov. Zdrojom bielkovín je v paste obsiahnutý proteín z bielych rýb. Starostlivo vyladenú pastu môžete podať priamo z tuby alebo ju premiešať s krmivom vašej mačky.

  • Energy paste od GimCat je vhodným doplnkom dennej stravy
  • Vašej mačke dodá hodnotné živiny a vitálne látky
  • Obsahuje kvalitné oleje a životne dôležité vitamíny, minerálne látky a stopové prvky
  • Pomáha počas gravidity, rastu, choroby alebo vo fáze stresu, v období nechutenstva
  • Podávajte priamo z tuby alebo primiešajte do krmiva
  • Balenie 50 g

Dodatočné parametre

Kategória: Pasty pre mačky
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: