Gimcat Anti-hairball Duo pasta s kuraťom a maltózou 50g

Kód: 330293
6,49 €
Skladom

Anti-hairball Duo pasta je lahodná pochúťka pre vašu mačku, ktorá zároveň podporuje prirodzené vylučovanie prehltnutých chlpov a redukuje tak vznik trichobezoárov (chumáčov chlpov v tráviacom trakte).

Detailné informácie

Podrobný popis

Gimcat Anti-hairball Duo pasta kura s maltózou

Mačky pri prirodzenom čistení srsti olizovaním prehltnú veľké množstvo chlpov, ktoré môžu v žalúdku tvoriť rolky (tzv. trichobezoáry), tie môžu dráždiť tráviaci trakt, vyvolávať zvracanie, prípadne i upchať črevo. Anti-hairball Duo pasta obsahuje čistý aromatický slad, oleje a vlákninu, ktoré podporujú trávenie a napomáhajú prirodzenému vylučovaniu prehltnutých chlpov. Vďaka lahodnej príchuti kuracieho mäsa pasta slúži zároveň ako pochúťka, ktorá nadchne aj tie najmaškrtnejšie mačičky.

  • Podporuje trávenie a vylučovanie prehltnutých chlpov
  • Pôsobí proti vzniku trichobezoárov
  • Lahodná chuť kuracieho

Zloženie: Vedľajšie produkty rastlinného pôvodu (sladový extrakt 40%), oleje a tuky, kvasnice, mäso a výrobky z mäsa (sušené <span jsaction="agoMJf:PFBcW;usxOmf:aWLT7;jhKsnd:P7O7bd,F8DmGf;Q4AGo:Gm7gYd,qAKMYb;uFUCPb:pvnm0e,pfE8Hb,PFBcW;f56efd:dJXsye;EnoYf:KNzws,ZJsZZ,JgVSJc;zdMJQc:cCQNKb,ZJsZZ,zchEXc;Ytrrj:JJDvdc;tNR8yc:GeFvjb;oFN6Ye:hij5Wb" jsname="txFAF" class="JLqJ4b ChMk0b" data-language-for-alternatives="sk" data-language-to-translate-into="cs" data-phrase-index="116" jscontroller="Zl5N8" jsdata="uqLsIf;_;$252"

Dodatočné parametre

Kategória: Pasty pre mačky
Hmotnosť: 0.054 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: