FURminator vyčesávacia obojstranná kefa pre starostlivosť o srsť

Kód: 344983
€20,39
Skladom

Furminator vyčesávacia obojstranná kombinovaná kefa pre starostlivosť o srsť sú dve kefy v jednom. Jeho tvrdé zuby a jemné štetiny sa starajú o srsť, uhladzujú ju a zaisťujú jej lesk

Detailné informácie

Podrobný popis

FURminator vyčesávacia obojstranná kefa pre starostlivosť o srsť

Furminator vyčesávacia obojstranná kombinovaná kefa pre starostlivosť o srsť sú dve kefy v jednom. Jeho tvrdé zuby a jemné štetiny sa starajú o srsť, uhladzujú ju a zaisťujú jej lesk. Kefa dva v jednom je vhodná pre starostlivosť o srsť a jej finálnu úpravu. Strana s odolnými štetinami z nerezovej ocele - tvrdými štetinami je určená na rozčesávanie, odstránenie nečistôt a masírovanie kože zvieraťa. Strana so štetinami z diviaka - mäkkými zase srsť uhladí a dodá jej lesk. Ergonomická rukoväť s protišmykovou úpravou poskytuje maximálnu kontrolu pri používaní. Kefa je od výrobcov originálneho vyčesávacieho hrabla FURminator. Kefu je vhodné používať 5 až 10 minút denne. Každodenné kefovanie udržuje srsť zdravú, lesklú a hebkú, pretože rovnomerne rozotiera kožný maz po koži a srsti zvieraťa. Niekedy sa v srsti objavia strapaté chumáče a plstnaté žmolky, ktoré treba odstrániť. Každodenné česanie uľahčuje trimovanie plemien, ktoré sa vykonáva podľa potreby. Vďaka pravidelnému kefovaniu a rozčesávaniu nie je v srsti toľko zamotaných chumáčov a plstnatých žmolkov, ktoré môžu trimovanie komplikovať. Vďaka každodennému česaniu môžete tiež zviera a jeho kožu skontrolovať a pozrieť sa, či nie sú pod srsťou ranky či pomliaždeniny. Strana so štetinami z diviaka je všestranným nástrojom, ktorý môžete použiť u psov s väčšinou typov srsti. Slúži na odstraňovanie nečistôt a uhladenie srsti, ktorá tak bude lesklá a hebká. Kovové zuby sa skvele hodí k starostlivosti o dlhú srsť a jej rozčesávanie, odstraňovanie nečistôt a k masáži kože zvieraťa. Srsť môžete kefovať kedykoľvek za mokra i za sucha. Kefovanie môžete vykonávať samostatne alebo s pomocou ďalších produktov, ako je suchý sprej proti pĺznutiu alebo šampón proti pĺznutiu FURminator. V období intenzívneho pĺznutia môže byť nutné používať kombinovanú kefu častejšie. To isté platí, ak srsť obsahuje veľké množstvo nečistôt či chumáčov. Pri starostlivosti o srsť sa uvoľňuje veľké množstvo chlpov a nečistôt, preto odporúčame starostlivosť o srsť vykonávať na povrchu, ktorý sa ľahko čistí, napr. na podlahe alebo vonku. Dôležité je vybrať miesto, kde sa váš maznáčik cítiť príjemne a bezpečne a bude si česanie užívať.

  • Vyčesávacia obojstranná kombinovaná kefa pre starostlivosť o srsť
  • Rozčesáva, masíruje, uhladzuje a prečisťuje srsť
  • Možnosť kefovania za sucha i mokra
  • Využitie v období intenzívneho pĺznutia
  • Možnosť kombinovať so sprejom a šampónom FURminator

Pokyny: Na kefovanie si nájdite pokojné miesto, kde si môžete so zvieraťom príjemne sadnúť. Neponáhľajte sa s tým a jemne prechádzajte po srsti v smere rastu chlpov. Začnite na hlave zvieraťa a postupujte cez chrbát. S veľkou opatrnosťou ošetrite srsť zvieraťa v oblasti brucha, nôh, v blízkosti pohlavných orgánov a análneho otvoru. Neopakujte nadmerne pohyby nástrojom v jedinej oblasti, pretože môže podráždiť srsť a kožu zvieraťa. Vyčešte všetky nečistoty, odstráňte strapaté chumáče a zaistite, aby bola vyčesaná celá srsť.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť psov
Hmotnosť: 0.02 kg
Druh: kefa
Určenie: na dlhú srsť, na krátku srsť
Veľkosť psa: stredný, veľký, malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: