FURminator hrebeň typu hrable

Kód: 344984
20,39 €
Skladom

Hrebeň typu hrable na hustú srsť psov alebo mačiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

FURminator hrebeň typu hrable

Hrebeň FURminator® pre zvieratá s hustou srsťou odstraňuje uvoľnené chlpy, rozčesáva srsť a zabraňuje tvorbe plstnatých hrudiek.

Používajte na suchú srsť 5 až 10 minút denne.

Každodenné kefovanie udržiava srsť zdravú, lesklú a jemnú tým, že rovnomerne rozotiera kožný maz po koži a srsti. Niekedy sa v srsti objavia plstnaté nečistoty, ktoré je potrebné odstrániť. Pri pravidelnej starostlivosti trvá celý proces len niekoľko minút. Každodenná starostlivosť je dôležitá, pretože uľahčuje strihanie, ktoré sa vykonáva raz týždenne. Pravidelným kefovaním a česaním sa v srsti nenachádza toľko matných chumáčov a plstnatých klbiek, ktoré môžu sťažovať strihanie.

Každodenným čistením môžete tiež skontrolovať zviera a jeho kožu, či sa pod srsťou nenachádzajú nejaké rany alebo modriny. Ak má vaše zviera niektorý z týchto problémov, počkajte so starostlivosťou o srsť a najprv navštívte veterinárneho lekára.

V období intenzívneho vypadávania môže byť potrebné používať hrable častejšie. Pri starostlivosti sa uvoľňuje veľa chlpov a nečistôt, preto odporúčame starostlivosť vykonávať na povrchu, ktorý sa ľahko čistí, napríklad na podlahe alebo vonku.

Pokyny: Nájdite si pokojné miesto na ošetrovanie, kde môžete so svojím zvieraťom pohodlne sedieť. Neponáhľajte sa. Jemne hladkajte srsť v smere rastu vlasov. Začnite od hlavy zvieraťa a postupujte po jeho chrbte. Veľmi opatrne ošetrite brucho, nohy, genitálie a konečník zvieraťa. V žiadnej oblasti nevykonávajte s nástrojom nadmerné pohyby. Mohli by ste podráždiť srsť a pokožku zvieraťa. Vyčistite kefou všetky nečistoty a odstráňte všetky matné chumáče.

Rotujúce ihly z nehrdzavejúcej ocele odstraňujú uvoľnené chlpy z podsady.

Pomáhajú predchádzať tvorbe matných a strapatých chumáčov v hustej srsti.

Pre zvieratá s hustou srsťou alebo zvieratá s dvoma typmi srsti.

Ergonomická rukoväť s protišmykovou úpravou poskytuje maximálnu kontrolu počas používania.

Od výrobcov originálnych hrebeňov FURminator®.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť psov
Hmotnosť: 0.021 kg
Druh: hrebeň
Určenie: na dlhú srsť, na krátku srsť
Veľkosť psa: stredný, veľký, malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: