FURminator hrablo na srsť

Kód: 344986
€35,59
Skladom

Nastaviteľné hrablo na matné vlasy. Vhodné pre psy a mačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

FURminator hrablo na srsť

Hrablo na odstraňovanie rohoží FURminator® bezpečne a jednoducho odstraňuje zvieraciu srsť. Používajte na suché vlasy podľa potreby - aj každý deň.

Každodenná starostlivosť zvyčajne zahŕňa kefovanie, česanie a rozčesávanie srsti a odstraňovanie plstnatých žmolkov. Každodenné kefovanie udržiava srsť zdravú, lesklú a jemnú tým, že rovnomerne rozotiera kožný maz po koži a srsti.

Niekedy sa v srsti objavia plstnaté nečistoty, ktoré je potrebné odstrániť. Ak sa oň staráte pravidelne, celý proces trvá len niekoľko minút.

Každodenná starostlivosť je dôležitá, pretože uľahčuje strihanie, ktoré sa vykonáva raz týždenne. Pravidelným kefovaním a česaním sa v srsti nenachádza toľko matných chumáčov a plstnatých klbiek, ktoré môžu sťažovať strihanie. Môžete tiež skontrolovať zviera a jeho kožu, či nemá pod srsťou nejaké rany alebo modriny.

Tento nástroj možno použiť na väčšinu typov srsti, dlhú alebo krátku, hustú alebo jemnú, a na väčšinu typov zvierat, ktoré línajú. Bez ohľadu na typ srsti ho vždy používajte na suché vlasy, aby ste uvoľnili zádery. Jednotlivé hrudky trpezlivo a pomaly vyčesávajte. Odstránenie veľkých a dlhodobo zanedbávaných rohoží môže trvať dlhšie. Každodenná starostlivosť o srsť pomocou kefy alebo hrablíka zabráni vzniku matnej srsti. Po odstránení matnej srsti sa srsť ľahšie rozčesáva jednoduchým vyčesávaním.

Tlačidlo FURextender upravuje dĺžku čepelí, aby sa nástroj dal ľahko používať na všetky typy a dĺžky vlasov.

Ergonomická rukoväť s protišmykovou úpravou poskytuje maximálnu kontrolu pri používaní.

Výkonná čepeľ z nehrdzavejúcej ocele je odolná proti poškriabaniu.

Násuvný doraz zaisťuje čepele na mieste.

Zakrivené čepele bezpečne a účinne odstraňujú matné vlasy.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť psov
Hmotnosť: 0.186 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: