Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Friskies K Indoor 10 kg

Kód: 330542
30,99 €
Skladom

Friskies je krmivo vyrobené z kvalitného a starostlivo vybraného mäsa s obsahom vysoko kvalitných bielkovín a vitamínov. Základom krmiva je kuracie mäso a zelenina. Krmivo je vhodné pre dospelé mačky žijúce prevažne v byte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Friskies K Indoor 10 kg

Friskies je krmivo vyrobené z kvalitného a starostlivo vybraného mäsa s obsahom vysoko kvalitných bielkovín a vitamínov. Základom krmiva je kuracie mäso a zelenina. Krmivo je vhodné pre dospelé mačky žijúce prevažne v byte. Krmivo je vysoko stráviteľné a maximálne šetrné k organizmu. Okrem všetkých potrebných vitamínov obsahuje aj nevyhnutné minerálne látky na podporu zdravého močového traktu.

  • Určené pre dospelé mačky žijúce v byte
  • Vysoko stráviteľné
  • Kvalitné kuracie mäso
  • Šetrné k organizmu

Zloženie: obilniny, mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (10 %*), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, oleje a tuky, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, kvasnice, minerálne látky a zelenina (zelené, oranžové a biele granule: 0,13 % sušenej zeleniny zodpovedajúce 1 % zeleniny)

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 10.7 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: ekonomy
Určenie: bežná aktivita
Vek mačky: dospelá
Veľkosť balenia: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: