Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Finnern Rinti Senior konzerva pre psov kura 400 g

Kód: 217373
2,32 €
Skladom

Mäsová konzerva pre staršie psy s hydinovým mäsom. Je vhodná ako denné krmivo, doplnok granulovanej stravy alebo len tak ako pochúťka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Finnern Rinti Senior konzerva pre psov kura 400 g

Rinti Pur Senior je krmivo pre staršie alebo menej aktívne psy. Pri výrobe krmív Rinti Pur je mäso pripravované pri nízkej teplote a šetrne spracované, aby si zachovalo čo možno najviac prirodzených látok. Krmivo obsahuje čisté mäso s nízkym obsahom tuku a chutí ako čerstvo pripravené. Obsahuje kvalitné, dobre stráviteľné bielkoviny z čistého mäsa a vďaka tomu je dobre stráviteľné. Pre zdravú výživu je odporúčaný vyvážený pomer omega 3 a 6 nenasýtených mastných kyselín. Omega 3 mastné kyseliny sú obsiahnuté okrem iného v rybom oleji, omega 6 mastné kyseliny v mäsových komponentoch. Cenná vláknina, označovaná ako rastlinný vedľajší produkt, sa vyznačuje svojím podporným účinkom na trávenie, obzvlášť u starších a väčších psov. Podiel mäsa v krmive Rinti Pur sa pohybuje až okolo 67 %. Zvyšný obsah je tvorený vlákninou, tukmi, minerálnymi látkami, vitamínmi a vodou.

  • Čisté mäso s nízkym obsahom tuku
  • Obsahuje vlákninu, bielkoviny, životne dôležité vitamíny a minerálne látky
  • Optimálny pomer vápnika a fosforu
  • BEZ dochucovadiel, mäsovej múčky, sóje a farbív.

Zloženie: mäso a živočíšne vedľajšie produkty (kurča min. 10%), obilniny, rastlinné vedľajšie produkty (0,4%), oleje a tuky (ľanový olej 0,2%), minerálne látky

Prídavné látky: vitamín A (3.000 m.j./kg), vitamín D3 (300 m.j./kg), vitamín E (30 mg/kg). Analýza oleja a tuky 5.5 % vitamín E (tokoferol) 30.0 mg popol/popolovina 1.8 % vlhkosť 79.0 % bielkovina 8.0 % fosfor 0.2 % vitamín A 3000.0 IU vitamín D3 300.0 IU vláknina 1.

Dodatočné parametre

Kategória: Konzervy pre psy
Hmotnosť: 0.45 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: superprémiové
Určenie: bežná aktivita
Vek psa: senior
Veľkosť balenia: 4 g
Veľkosť psa: stredný, veľký, malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: