Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Ferplast WC kryté PRIMA CABRIO

Kód: 324817
24,49 €
Skladom

Krytá toaleta pre vašu mačku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ferplast WC kryté PRIMA CABRIO

Krytá mačacia toaleta je vybavená všetkým potrebným, aby zaistila vašej mačke maximálne súkromie a pokoj. Dodáva sa s rukoväťou, ktorá vám umožní umiestniť ho kamkoľvek chcete, a je vybavená široko otvárateľným predným poklopom umožňujúcim jednoduché a rýchle čistenie a údržbu. Dodáva sa s potrebnými filtrami s aktívnym uhlím pre neutralizáciu pachov.

  • Ekologicky udržateľný produkt
  • Toaleta obsahuje dva aktívne uhlíkové filtre proti zápachu (2 ks v základnom balení s toaletou), ktoré sa vymieňajú podľa potreby, spravidla po 3 až 4 mesiacoch.
  • Veľkosť: 39,5 xm x 52,5 × 38 cm

Farba: Nerozlišuje sa, vždy podľa aktuálnej skladovej zásoby.

Dodatočné parametre

Kategória: Toalety a lopatky pre mačky
Hmotnosť: 1.43 kg
Druh WC: kryté

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: