Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Ferplast dvere SWING 1 SUPER BASIC biele

Kód: 324886
18,99 €
Skladom

Dvierka sú vyrobené z odolného plastu a majú zábranu proti prievanu. Tieto dvere majú dve funkcie, uzamykanie alebo obojstranný priechod. Vhodné pre mačky a malé psy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ferplast dvere SWING 1 SUPER BASIC biele

Dvierka sú vyrobené z odolného plastu a majú zábranu proti prievanu. Tieto dvere majú dve funkcie, uzamykanie alebo obojstranný priechod. Vhodné pre mačky a malé psy. Vhodné na montáž na akékoľvek dvere alebo murivo. Dvere Swing 1 sú vybavené dvojcestným uzamykacím systémom, ktorý umožňuje prispôsobiť otváranie dverí vašim potrebám: vstup a výstup alebo zatváranie.

  • Rozmery: vonkajšie: 21,5 x 24 x 5 cm
  • Rozmery: vnútorný otvor: 14,5 x 14,8 cm
  • Možnosť zatvorenia
  • Ochrana proti vetru
  • Ľahký, ale odolný plast

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné doplňky pre psy
Hmotnosť: 0.42 kg
Druh: dvierka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: