Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Ferplast predlžovacie vodítko CLUB čierne 200 cm

Kód: 309216
18,99 €
Skladom

Predlžovacie vodítko Ferplast CLUB je pevne nastaviteľné, vysoko pevné a vhodné aj pre najväčších psíkov. Vyrába sa z nylonu, ktorý je ľahký a rýchloschnúci, pevný v ťahu. U predlžovacieho vodidla celkovú dĺžku zmeníte prepnutím karabíny. Rozmery 2,5x200 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ferplast predlžovacie vodítko CLUB čierne 200 cm

Výrobky Ferplast robia život našich maznáčikov oveľa komfortnejší. Dosahujú najvyššie štandardy v použitých materiáloch, rovnako tak bohatosť výbavy a predovšetkým atraktívny dizajn. Firma Ferplast patrí medzi svetovú špičku v oblasti výroby chovateľských potrieb.

  • Pevne nastaviteľné a vysoko pevné
  • Materiál nylon, ľahký a pevný v ťahu
  • Vhodné aj pre najväčších psíkov
  • Rozmery 2,5x200 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Vôdzky pre psy
Hmotnosť: 0.26 kg
Materiál: nylonový

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: