Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Ferplast prepravka pre mačky a malé psy ATLAS DELUXE 10 OPEN

Kód: 306284
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
44,19 €
Skladom

Kvalitná a odolná prepravka, ideálna na prepravu psov, mačiek a iných domácich zvierat. Je vyrobená z odolného a zdravotne neškodného plastu, vybavená mriežkou a vetracími otvormi pre čo najväčšie pohodlie vášho domáceho maznáčika na cestách. Rošty možno úplne odstrániť, ak chcete prepravku premeniť na odkladací priestor alebo provizórnu posteľ. Debna Ferplast je ľahká, pohodlná na prenášanie, ľahko sa udržiava a ľahko sa skladá alebo rozkladá. Rozmery 34x50,7x30.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ferplast prepravka pre mačky a malé psy ATLAS DELUXE 10 OPEN

Kvalitná a odolná prepravka Ferplast ATLAS DELUXE 10 OPEN je ideálna na prepravu psov, mačiek a iných domácich zvierat. Je vyrobená z odolného a zdravotne nezávadného plastu, vybavená mriežkou a vetracími otvormi pre čo najväčšie pohodlie vášho domáceho maznáčika na cestách. Rošty možno úplne odstrániť, ak chcete prepravku premeniť na odkladací priestor alebo provizórnu posteľ. Debna Ferplast je ľahká, pohodlná na prenášanie, ľahko sa udržiava a ľahko sa skladá alebo rozkladá. Ak váš domáci miláčik nie je zvyknutý na pobyt v prepravke, neváhajte s jej kúpou. Nechajte ho doma čím skôr, aby sa pre zviera stalo súčasťou domácnosti. Do prepravky môžete dať posteľ alebo hračky, ale nezatvárajte ju. Vaše zviera čoskoro pochopí, že pobyt v prepravke nie je preň nebezpečný, a zvykne si na ňu.

  • Vysoká kvalita a odolnosť
  • Vyrobené z plastu a kovu
  • Zdravotne bezpečné
  • Odstránením mriežky sa vytvorí zámotok alebo provizórne lôžko.
  • Ľahký a pohodlný na prenášanie
  • Zviera si naň ľahko zvykne
  • Rozmery 34x50,7x30

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prepravky, tašky pre mačky
Hmotnosť: 2.28 kg
Design: jednofarebná
Farba: čierna, šedivá
Materiál: plast
Veľkosť: S

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: