Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Ferplast plastová prepravka na auto ATLAS CAR 80

Kód: 307420
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
124,49 €
Skladom

Prepravka ATLAS CAR 80 ponúka bezpečné a pohodlné cestovanie pre vášho domáceho miláčika. Jeho tvar je určený do kufra auta. Rozmery debny sú 82 x 51 x 61 cm. Hmotnosť 7 kg. Debna je vybavená praktickou rukoväťou na jednoduchú manipuláciu. Rozmery 82x51x61 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ferplast plastová prepravka na auto ATLAS CAR 80

Prepravka ATLAS CAR 80 ponúka bezpečné a pohodlné cestovanie pre vášho domáceho miláčika. Debna je vybavená praktickou rukoväťou na jednoduchú manipuláciu. Atlas Car 80 je vybavený hygienickou plastovou odtokovou vložkou, mriežkou na vnútorné vetranie, dvoma priehradkami na predmety, obojsmerne posuvnými dverami a bezpečnostnou pružinovou západkou. Vozidlo Atlas Car 80 neobsahuje deliacu priečku.

  • ponúka bezpečné a pohodlné cestovanie
  • má praktickú rukoväť na jednoduchú manipuláciu
  • hygienická plastová drenážna vložka
  • mriežka na vnútorné vetranie
  • dve priehradky na predmety
  • obojsmerné posuvné dvere
  • bezpečnostná západka
  • rozmery 82x51x61 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Prepravky pre psy
Hmotnosť: 7.23 kg
Design: jednofarebná
Farba: čierna, šedivá
Materiál: plast
Veľkosť: M

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: