Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Ferplast plastová dvierka SWING 15 hnedá

Kód: 306268
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
72,69 €
Skladom

Tiché polopriehľadné veľké dvere pre psov Ferplast Swing 15 možno inštalovať do vchodových a interiérových dverí, ako aj do steny. Otočný zámok umožňuje nastaviť priechod do 4 rôznych polôh: len vstup, len výstup, vstup a výstup alebo úplne zatvorený. Dizajn výklopných dverí Ferplast sa hodí do každého prostredia. Dvere sú vybavené systémom proti prievanu. Vonkajší rozmer dverí je 41,2 × 9,6 × 48,2 cm, vnútorný rozmer 29,7 × 34,4 cm.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Detailné informácie

Podrobný popis

Ferplast plastová dvierka SWING 15 hnedá

Výrobky Ferplast robia život našich domácich miláčikov oveľa pohodlnejším. Dosahujú najvyššie štandardy v použitých materiáloch, ako aj v bohatej výbave a predovšetkým v atraktívnom dizajne. Spoločnosť Ferplast je jedným zo svetových lídrov vo výrobe potrieb pre domáce zvieratá.

  • tiché priechodné dvere
  • pre vchodové a interiérové dvere, ako aj pre stenu
  • štyri možnosti prechodu
  • splynúť s prostredím
  • vybavený zariadením na vylúčenie prievanu
  • určené pre veľké psy
  • vonkajšie rozmery dverí 41,2x9,6x48,2 cm
  • vnútorný rozmer 29,7x34,4 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné doplňky pre mačky
Hmotnosť: 2.72 kg
Druh: dvierka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: