Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Ferplast plastová dvierka SWING 11 hnedé

Kód: 306267
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
54,49 €
Skladom

Tiché polopriehľadné dvierka Ferplast Swing 11 pre stredne veľkých psov možno inštalovať do vchodových a interiérových dverí, ako aj do steny. Otočný zámok umožňuje nastaviť priechod do 4 rôznych polôh: len vstup, len výstup, vstup a výstup alebo úplne zatvorený. Dvere Ferplast Swing 15 sa vzhľadovo hodia do každého prostredia. Dvere sú vybavené systémom proti prievanu. Vonkajší rozmer dverí je 31x9,6x38,4 cm, vnútorný rozmer je 23,3x27 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ferplast plastová dvierka SWING 11 hnedé

Výrobky Ferplast robia život našich domácich miláčikov oveľa pohodlnejším. Dosahujú najvyššie štandardy v použitých materiáloch, ako aj v bohatej výbave a predovšetkým v atraktívnom dizajne. Spoločnosť Ferplast je jedným zo svetových lídrov vo výrobe potrieb pre domáce zvieratá.

  • Tiché priechodné dvere
  • pre vchodové a interiérové dvere, ako aj pre stenu
  • Štyri možnosti prechodu
  • splynúť s prostredím
  • vybavený zariadením na vylúčenie prievanu
  • určené pre stredne veľké psy
  • vonkajší rozmer dverí 31x9,6x38,4 cm
  • vnútorný rozmer 23,3x27 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné doplňky pre mačky
Hmotnosť: 1.54 kg
Druh: dvierka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: