Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Ferplast malá klietka pre vtáky Giusy čierna

Kód: 307365
30,89 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Malá klietka Ferplast GIUSY pre malé vtáčiky vašim operencom zaistí pohodlný domov a vám jednoduchú údržbu ich obydlia vďaka vysúvacej časti dna klietky. Rozmery 38,5x25,5x37 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ferplast malá klietka pre vtáky GIUSY čierna

Vo výbave nájdete dve bidielka, dve vonkajšie kŕmidlá a náustok. Klietka je vyrobená zo zdravotne nezávadného plastu v spodnej časti a hornej drôtenej konštrukcie ošetrenej odolným a zdravotne nezávadným bielym lakom.

  • Pohodlný domov malých vtáčikov
  • Jednoduchá údržba
  • Plná výbava
  • Zdravotne nezávadný materiál
  • Rozmery 38,5x25,5x37 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky, krmítka pre vtáky
Hmotnosť: 1.71 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: