Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Ferplast dvierka SWING 9 SET BROWN

Kód: 333274
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
44,39 €
Skladom

Ferplast Swing 9 sú tiché dvierka pre mačky a malé psy. Dvere je možné inštalovať do vchodových a interiérových dverí a stien. Otočný zámok umožňuje nastaviť priechod v 4 rôznych variantoch. Vonkajší rozmer: 26x31x10 cm, veľkosť otvoru je 17x20 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ferplast dvierka SWING 9 SET BROWN

Výrobky Ferplast robia život našich domácich miláčikov oveľa pohodlnejším. Dosahujú najvyššie štandardy v použitých materiáloch, ako aj v bohatej výbave a predovšetkým v atraktívnom dizajne. Spoločnosť Ferplast je jedným zo svetových lídrov vo výrobe potrieb pre domáce zvieratá.

  • Tiché priechodné dvere
  • Vysokokvalitný, zdravotne nezávadný plast
  • Univerzálna inštalácia
  • Štyri možnosti prechodu
  • Vonkajší rozmer 26x31x10 cm
  • Vnútorný rozmer 17x20 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné doplňky pre mačky
Hmotnosť: 0.716 kg
Druh: dvierka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: