DOG CHOW Adult jahňacie a ryža 14kg

Kód: 321897
Neohodnotené
Značka: Dog Chow
€34,99
Skladom

Gurmánsky zážitok pre dospelých psov v bežnej záťaži. Dog Chow Dog Adult s jahňacím a ryžou má špeciálne namiešané granuly rôznych veľkostí a štruktúry - 70% granúl normálnej veľkosti a 30% väčších masových granúl.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dog Chow Adult jehněčí s ryžou 14 kg

Gurmánsky zážitok pre dospelých psov v bežnej záťaži. Dog Chow Dog Adult s jahňacím a ryžou má špeciálne namiešané granule rôznych veľkostí a štruktúry - 70% granúl normálnej veľkosti a 30% väčších masových granúl. Primiešanie týchto veľkých granúl, ktoré majú špeciálne štruktúru a tvar, povzbudzuje zdravé žuvanie a napomáha udržať zdravé zuby, zdravé zažívanie a prináša väčší pôžitok. Tiež obsahuje unikátnu zmes čakanky ako zdroj prírodných prebiotík, ktorá preukázateľne zvyšuje počet dobrých baktérií v črevách a zlepšujú tak trávenie a zaisťujú spokojné bruško. Váš pes možno nie je naladený na výkony vrcholového športovca, ale aj napriek tomu má vďaka tomuto kŕmenie dostatočný prísun potrebných živín a energie pre hravé chvíľky.

  • Špeciálne namiešaná veľkosť granúl
  • Jahňacie mäso a ryža
  • Čakanka ako prirodzený zdroj prebiotík
  • Kompletné krmivo pre všetky plemená psov
  • Podporuje zdravé trávenie

Zloženie: Obilniny (celozrnné 20%), mäso a vedľajšie živočíšne produkty (mäso 14%, jahňacie 4%), bielkovinové extrakty zeleninového pôvodu, oleje a tuky, deriváty zeleninového pôvodu (repná dužina 1.1%), zelenina (koreň čakanky 1.1%) , minerálne látky.

Analytické zložky: Vitamín A (18200 IU / kg), vitamín D3 (1070 IU / kg), železo (75 mg / kg), jód (1,8 mg / kg), meď (8,4 mg / kg), mangán (5,7 mg / kg), zinok (130 mg / kg), selén (0,18 mg / kg).

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Druh mäsa: jahňacie
Určenie: bežná aktivita
Vek psa: dospelý
Veľkosť psa: stredný, veľký