Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Delights pro Dental kosť 84 g 7 ks

Kód: 339935
8,19 €
Skladom

Lahodné žuvacie kosti z byvolej kože veľkosti XS sú určené pre psy od 2 do 12 kilogramov. Sú perfektným doplnkom dentálnej hygieny, pretože majú tuhú žuvaciu konzistenciu. Obsahujú minerálne látky a sušené kuracie mäso.

Detailné informácie

Podrobný popis

Delights pre Dental kosť 84 g 7 ks 

Žuvacie kosti sú perfektnou maškrtou pre dlhé chvíle. Sú plné minerálnych látok a vo vnútri je sušené kuracie mäso. Ide o perfektný doplnok dentálnej hygieny, ktorý je zároveň aj skvelou pochúťkou. Tuhšia konzistencia núti psa sústredene žuvať a tým si čistí zuby od povlaku. Vhodné pre šteňatá aj dospelé psy. Odporúčame u najmenších plemien dohľad pri konzumácii.

  • Od 2 do 12 kg
  • 7 ks 84 g
  • Byvolia koža
  • Dentálne kosti pre dlhé chvíle a zdravie chrup
  • Kuracie sušené mäso

Zloženie: mäso a vedľajšie produkty z mäsa (12 % kuracie mäso), minerálne látky

Analytické zložky: proteíny 82 %, vlhkosť 14 %, tuky 1 %, hrubé popoloviny 2 %, hrubá vláknina 1 %

Dodatočné parametre

Kategória: Suché maškrty pre psy
Hmotnosť: 0.12 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: prémiové
Určenie: dentálné
Vek psa: dospelý
Veľkosť psa: stredný, veľký, malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: