Cat-Gato škrabadlo Kilimandjaro 234-274 cm

Kód: 324531
Doprava zdarma
Značka: Cat-Gato
199 €
Skladom

Mačky sa bez škrabadla nezaobídu, pretože škrabanie je ich základným mačacím inštinktom, vďaka ktorému si obrusujú pazúriky a značia si svoje teritórium. Pokiaľ máte doma mačku, mačacie škrabadlo je nutným doplnkom, ktorý nesmie vo vašej domácnosti chýbať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cat-Gato škrabadlo Kilimandjaro 234 - 274 cm

Škrabadlá plnia mnoho užitočných funkcií, ktoré vašej mačke prinesú mnoho pozitívnych vplyvov na jej telo a myseľ. Mačky si na škrabadle obrusujú pazúriky a škrabaním relaxujú, uvoľňujú sa a preťahujú.

Doprajte svojej mačke doplnok, ktorým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Kilimandjaro 234 - 274 cm je praktické a kombinované. Plní hneď 4 funkcie - spodná časť slúži ako pelech, dva stĺpce slúžia na obrusovanie pazúrikov, horná časť slúži ako odpočívadlo alebo rozhľadňa a je doplnená o hracie funkcie. Škrabadlo Kilimandjaro je dômyselným hracím centrom na uspokojenie mačacích potrieb. Hracími prvkami sú lano, tunel a loptička. Dômyselné a prepracované škrabadlo plní funkciu rozmanitosti ich využitím na skákanie, leňošenie alebo rozhľad. Ideálne pre mačky všetkých veľkostí. Atraktívne a pohodlné pre mačací odpočinok či hravú náladu. Škrabadlo je vyrobené z odolných materiálov a je stabilné. Vhodne pre viac mačiek v domácnosti.

  • Rozmanité béžové a hnedé škrabadlo
  • 129x70x234-274 cm
  • Preliezačky, tunely, pelech, závesné hračky
  • Vhodne pre viac mačiek
  • Vysoké a interaktívne prevedenie
  • Veľa prvkov uspokojí náročných užívateľov

Dodatočné parametre

Kategória: Škrabadlá a odpočívadlá pre mačky
Hmotnosť: 33.83 kg
Farba: hnedá
Výška: 274 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: