Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

CAT-GATO škrabadlo Dora 94cm

Kód: 324497
32,99 €
Skladom

Škrabadlo Cat-Gato Dora je praktické škrabadlo pre mačky v béžovej farbe, ktoré sa skladá z prístrešku, dvoch sisalom obalených stĺpikov na brúsenie pazúrikov, plošiny a horného stĺpika vedúceho k miestu na odpočinok, kde si vaša mačka môže vychutnať svoj odpočinok.

Detailné informácie

Podrobný popis

CAT-GATO škrabadlo Dora 94cm

Škrabadlo Cat-Gato Dora je praktické škrabadlo pre mačky v béžovej farbe, ktoré sa skladá z prístrešku, dvoch sisalom obalených stĺpikov na brúsenie pazúrikov, plošiny a horného stĺpika vedúceho k miestu na odpočinok, kde si vaša mačka môže vychutnať svoj odpočinok. Výška škrabadla je 94 cm a stane sa vhodnou súčasťou interiéru vášho domova.

  • Praktické škrabadlo pre mačky s prístreškami, plošinou a odpočívadlom
  • Sisalom potiahnuté stĺpiky na strihanie pazúrov
  • Béžová farba
  • Výška škrabadla 94 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Škrabadlá a odpočívadlá pre mačky
Hmotnosť: 5.6 kg
Farba: béžová
Výška: 94 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: