Cat-Gato škrabadlo Bamboo III 164 cm

Kód: 319602
Doprava zdarma
Značka: Cat-Gato
€99,99
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Farba vášho škrabadla bude závisieť na aktuálnej skladovej zásobe.

Mačky sa bez škrabadla nezaobídu, pretože škrabanie je ich základným mačacím inštinktom, vďaka ktorému si obrusujú pazúriky a značia si svoje teritórium. Pokiaľ máte doma mačku, mačacie škrabadlo je nutným doplnkom, ktorý nesmie vo vašej domácnosti chýbať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cat-Gato škrabadlo Bamboo III 164 cm

Škrabadlá plnia mnoho užitočných funkcií, ktoré vašej mačke prinesú mnoho pozitívnych vplyvov na jej telo a myseľ. Mačky si na škrabadle obrusujú pazúriky a škrabaním relaxujú, uvoľňujú sa a preťahujú.

Doprajte svojej mačke doplnok, ktorým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Bamboo III 164 cm je praktické a kombinované. Plní hneď 4 funkcie - stredná časť slúži ako pelech, dva stĺpce slúžia na obrusovanie pazúrikov, horná časť slúži ako odpočívadlo alebo rozhľadňa a je doplnená o hracie funkcie. Škrabadlo Bamboo III je praktickým odpočívacím centrom pre uspokojenie mačacích potrieb. Škrabadlo plní funkciu rozmanitosti ich využitím na skákanie, leňošenie alebo rozhľad. Ideálne pre mačky všetkých veľkostí. Atraktívne a pohodlné pre mačací odpočinok či hravú náladu. Škrabadlo je vyrobené z odolných materiálov a je stabilné. Vhodne pre viac mačiek v domácnosti.

  • Béžové alebo tmavo hnedé škrabadlo
  • 61x61x164 cm
  • Vhodne pre viac mačiek
  • Interaktívne prevedenie
  • Dostatok odpočívacích plôch
  • Možnosť šplhania a preliezania
  • Podporuje aktívny život vašej mačky

Dodatočné parametre

Kategória: Škrabadlá a odpočívadlá pre mačky
Hmotnosť: 23.1 kg
Farba: béžová
Výška: 164 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: