Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Cat-Gato škrabadlo Bamboo III 164 cm

Kód: 319602
Doprava zdarma
Značka: Cat-Gato
119 €
Skladom

Farba vášho škrabadla bude závisieť na aktuálnej skladovej zásobe.

Mačky sa bez škrabadla nezaobídu, pretože škrabanie je ich základným mačacím inštinktom, vďaka ktorému si obrusujú pazúriky a značia si svoje teritórium. Pokiaľ máte doma mačku, mačacie škrabadlo je nutným doplnkom, ktorý nesmie vo vašej domácnosti chýbať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cat-Gato škrabadlo Bamboo III 164 cm

Škrabadlá plnia mnoho užitočných funkcií, ktoré vašej mačke prinesú mnoho pozitívnych vplyvov na jej telo a myseľ. Mačky si na škrabadle obrusujú pazúriky a škrabaním relaxujú, uvoľňujú sa a preťahujú.

Doprajte svojej mačke doplnok, ktorým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Bamboo III 164 cm je praktické a kombinované. Plní hneď 4 funkcie - stredná časť slúži ako pelech, dva stĺpce slúžia na obrusovanie pazúrikov, horná časť slúži ako odpočívadlo alebo rozhľadňa a je doplnená o hracie funkcie. Škrabadlo Bamboo III je praktickým odpočívacím centrom pre uspokojenie mačacích potrieb. Škrabadlo plní funkciu rozmanitosti ich využitím na skákanie, leňošenie alebo rozhľad. Ideálne pre mačky všetkých veľkostí. Atraktívne a pohodlné pre mačací odpočinok či hravú náladu. Škrabadlo je vyrobené z odolných materiálov a je stabilné. Vhodne pre viac mačiek v domácnosti.

  • Béžové alebo tmavo hnedé škrabadlo
  • 61x61x164 cm
  • Vhodne pre viac mačiek
  • Interaktívne prevedenie
  • Dostatok odpočívacích plôch
  • Možnosť šplhania a preliezania
  • Podporuje aktívny život vašej mačky

Dodatočné parametre

Kategória: Škrabadlá a odpočívadlá pre mačky
Hmotnosť: 23.1 kg
Výška: 164 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: