Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby môže dôjsť k dočasnej nedostupnosti niektorých produktov a k tomu, že nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. V priebehu inventúry sa budeme snažiť minimalizovať všetky možné nepríjemnosti a zaistiť, aby bola inventúra vykonaná čo najspoľahlivejšie a čo najrýchlejšie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. S pozdravom, Tím PetCenter

Cat-Gato škrabadlo Atom 168 cm

Kód: 324478
Doprava zdarma
Značka: Cat-Gato
159 €
Skladom

Mačky sa bez škrabadla nezaobídu, pretože škrabanie je ich základným mačacím inštinktom, vďaka ktorému si obrusujú pazúriky a značia si svoje teritórium. Pokiaľ máte doma mačku, mačacie škrabadlo je nutným doplnkom, ktorý nesmie vo vašej domácnosti chýbať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cat-Gato škrabadlo Atom 168 cm

Škrabadlá plnia mnoho užitočných funkcií, ktoré vašej mačke prinesú mnoho pozitívnych vplyvov na jej telo a myseľ. Mačky si na škrabadle obrusujú pazúriky a škrabaním relaxujú, uvoľňujú sa a preťahujú.

Doprajte svojej mačke doplnok, ktorým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Atom 168 cm je atypické, jeho konštrukcia pripomína má tvar veľkého D. Má jeden stĺpik 168 cm vysoký, je béžové, šedé, antracitové a hodí sa do väčšieho interiéru. Ideálne pre mačky všetkých plemien. Vďaka štvorcovému, hebkému podstavcu je nielen atraktívne a pohodlné pre mačací odpočinok ale aj stabilné. Škrabadlo je vyrobené z odolných materiálov. Povraz plní hraciu funkciu.

  • Béžová, šedá a antracitová farba
  • Originálny design
  • 160 x 59 x 168 cm
  • Relaxačná a funkčná pomôcka
  • Vhodné pre mačky stredných a menších plemien
  • Odolné materiály
  • Vhodný do väčšieho interiéru

 

Dodatočné parametre

Kategória: Škrabadlá a odpočívadlá pre mačky
Hmotnosť: 41.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: